Elves (Elfler) v24 Komoorth Hapishanesi (ÇveB)

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
Gecikmelide olsa sözümü tutuyorum ve Elflerin 24 sayısını bugün itibariyle paylaşıyorum. Bu sayı 19. sayının devamı niteliğinde okumaya başlamadan önce 19. sayının en azından son sayfalarına bir göz atın bence. 25 sayıyı da yapacağım ve onun için bu kadar çok beklemeniz gerekmeyecek. İyi okumalar...

Not: Bu çalışmamı agartan dostumuza armağan etmek istiyorum. İyi ki aramızda...

35rg3p1.jpg

efmpcpz.jpg

Arran Dünyasında Geçen Diğer Çalışmalarım;

Mages (Büyücüler) v01 Aldoran
Mages (Büyücüler) v02 Eragan

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,296
Teşekkür ederim, çok naziksiniz.

Üreten, sonra da paylaşacak kadar formda bir BlackBishop,
çocukluğumun Malkoçoğlu'sunun vefatından dolayı moral bozukluğuma iyi gelecektir.

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
676
4,948
İstanbul
Değerli Odenat'ın başlattığı bu seriyi sürdürdüğün için teşekkür ederim.
Emeklerinize sağlık.

wolverine

Yeni Üye
27 Mar 2009
74
237
Kendimce olduğunu belirterek söyleyeyim ki Avrupa çizgi romanları arasında(fumettiler haric) en sevdiğim seriyi kaldığı yerden devam ettirmişsiniz. Gerçi ingilizcelerini okudum 24 ve 25in ama kendi dilimde yeniden okumak eşsiz bir deneyim olacak. Çok teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Okumayı şu an bitirdim ve tek kelimeyle mükemmel.
Çevirin için, verdiğin emekler için, bu seriyi yarım bırakmadığın için binlerce teşekkür senin olsun.
Saygı ve sevgilerimle.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili odenat'ın bize tanıttığı bu fantastik dünyanın hikayelerine devam ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili BlackBishop,
Elfler, Orklar, Büyücüler, Cüceler....Fantastik dünyaların vazgeçilmez unsurları...Odenat ile hayat buldular ,sizin emek ve göznurunuzla ,hayatımızı
renklendirmeye devam ediyorlar.Herşeyden önce ellerinize,emeklerinize sağlık.Paha biçilmeyen paylaşımlarınızla bizleri çok mutlu ediyorsunuz.Sağolun,varolun...Elflerin 26.albüm ile 30.Albüm arasındaki sayıların internet ortamında İngilizce paylaşımları yapıldı mı acaba? Cüceler içinde kalan albümler İngilizceye çevrildi mi? Çeviri Planlarınız içinde bu serilerin kalan albümleride olacak mı? Sevgilerimle.....

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
Sevgili BlackBishop,
Elfler, Orklar, Büyücüler, Cüceler....Fantastik dünyaların vazgeçilmez unsurları...Odenat ile hayat buldular ,sizin emek ve göznurunuzla ,hayatımızı
renklendirmeye devam ediyorlar.Herşeyden önce ellerinize,emeklerinize sağlık.Paha biçilmeyen paylaşımlarınızla bizleri çok mutlu ediyorsunuz.Sağolun,varolun...Elflerin 26.albüm ile 30.Albüm arasındaki sayıların internet ortamında İngilizce paylaşımları yapıldı mı acaba? Cüceler içinde kalan albümler İngilizceye çevrildi mi? Çeviri Planlarınız içinde bu serilerin kalan albümleride olacak mı? Sevgilerimle.....

Serilerde son durum;

FRANSA'DA ELFLER 31. SAYIDA (ingilizce 25 sayı yayınlandı)
FRANSA'DA CÜCELER 23. SAYIDA (İngilizce 15 sayı yayınlandı)
FRANSA'DA ORK VE GOBLINLER 17. SAYIDA (İngilizce 7 sayı yayınlandı)
FRANSA'DA BÜYÜCÜLER 8. SAYIDA (İngilizce 2 sayı yayınlandı)

Fırsat bulursam 4 seriyi de ilerletmek istiyorum...

Son düzenleme:

weas

Yeni Üye
21 Kas 2009
28
16
Elfler, cüceler ve ırklar hepsi çok güzel seriler. Çevirilerde emeği geçen herkese teşekkür ederim.

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Üstadım bu serinin devamını paylaştığınıza gerçekten çok memnun oldum. Emeklerinize çok teşekkür ederim...