Mandrake D290 Dağdaki Gizem (ÇveB)

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,524
13,956
Denizli - İstanbul
Bu maceranın Amerika'da günlük bant olarak yayını bugün tamamlandı. Macerayı günü gününe sizlere sunuyorum.

Maceramız 19 haftalık bir sürede yayınlandı. Bantları tek tek alıp 4 bantlı bir formata dönüştürdüm, ardından çevirip-balonladım.

Maceramız tüm Mandrake severlerin gayet iyi bileceği Sihirbazlık Akademisi hakkında...

Beğenmeniz Dileğiyle... iyi Okumalar...

uPnYc0.jpg

UewifJ.jpg

Vha59b.jpg

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Amerika ile aynı gün ülkemizde ve "Diyar"da...
Işık hızı ile erişim bu olsa gerek...
Emeğiniz ve güzel paylaşımınız için gönülden teşekkür ediyor,
selam ve saygılarımı iletiyorum.

52308R.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,644
Kasımpaşa
İşte buna şapka çıkarmak gerek!..
En sevdiğimiz çizgilerle en güncel macerayı okumak büyük bir şans.
Teşekkürler.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,398
İzmir
Mükemmel bir çalışma olmuş.
Bir de naçizane isteğim olacak: Bu Fred Fredericks çizimlerinin olduğu renkli stripleri indirdiğiniz sitenin linkini paylaşmanız mümkün mü acaba?
Belki birlikte bir çalışma yapabiliriz.
Mandrake benim de çok sevdiğim bir karakter.
Kızılmaske ve Mandrake'nin böyle güzel renklisini uzun zamandır aramama rağmen bir türlü bulamadım.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,524
13,956
Denizli - İstanbul
Bazı açıklamalar yapma ihtiyacı duyuyorum. Paylaşımım Amerika'yla eş zamanlıdır fakat macera tekrar yayındır. Macerayı renlendirip, biraz düzenleyerek tekrar yayınlamışlar. 2013 yılında Fred Fredericks rahatsızlandı ve çalışmayı bıraktı. O günden beri günlük bantlar tekrar yayınlar halinde ilerliyor.

Bu maceranın ilk siyah beyaz yayınlanış tarihi 29 Ağustos 2002 - 4 Ocak 2003'dür.

Dindar Diker'in isteğine gelince. Mandrake ve Kızılmaske'nin bazı maceralarını www.comicskingdom.com adresinden indirebilirsiniz. Yalnız site ücretlidir.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Dindar Diker'in isteğine gelince. Mandrake ve Kızılmaske'nin bazı maceralarını www.comicskingdom.com adresinden indirebilirsiniz. Yalnız site ücretlidir.

Bu siteye bir ara ben de üyeydim. Gerçekten harika bir site. Sadece Mandrake, Kızılmaske değil günlük Garfield, Blondie gibi çok keyifli bantlar da var. Üyelik ücreti de pek pahalı değildi diye hatırlıyorum.