Wonder Woman Yıllık 01 (ÇveB)

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,633
Denizli - İstanbul
BlackBishop Çalışmasıdır;

7aDWWm.jpg

LlD0qJ.jpg

gr6vvL.jpg

Bugün Çarşamba değil ama içimden ekstra bir paylaşım yapmak geldi. Bu paylaşımı ÇveB konusunda çaba gösteren ekenciz adlı üyeye armağan ediyorum.

Son düzenleme:

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,633
Denizli - İstanbul
BlackBishop 46. Sayıya geldi. üşeniyorsanız diğer 6 sayıyı ben ekliyebilirim foruma.

Sizin foruma yapacağınız eklemeler izinsiz paylaşıma girer. Forum kurallarına aykırıdır. Paylaşımların Blogtan geri olması sizi neden rahatsız ediyor ki? Sonuçta iki tarafta da linkler açık. Sabırsız olanlar Blogtan indiriyor, benim acelem yok diyenler forumdan.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Sizin foruma yapacağınız eklemeler izinsiz paylaşıma girer. Forum kurallarına aykırıdır. Paylaşımların Blogtan geri olması sizi neden rahatsız ediyor ki? Sonuçta iki tarafta da linkler açık. Sabırsız olanlar Blogtan indiriyor, benim acelem yok diyenler forumdan.

Arkasından konuşmak gibi olacak, ama burada da olsa ona hitaben de söylerdim şimdi yazacaklarımı. İnsanlarımız o kadar alıştı ki üretmeden tüketmeye; bir şey üretmediği gibi, (hadsizce) üretenlerden hesap sormaktan bile beis duymuyor artık. Bu zihniyetteki insanlara karşı tutum sergileyen forum dostlarını da çok seviyorum.