12 Şub 2010
15,006
543,642
1page017.jpg

Bir gecede 20 Zagor paylaşarak doruk'un rekorunu kıracağım dedikten sonra kayıplara karışan sevgili yeryüzü, bu sana armağan, ortaya çık:)
Saygılarımla​

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Karayipler'de görüntülenen "yeryüzü"nün dönüp dönmeyeceğini bilemiyoruz. Zira en son "Bermuda'da araştırma yapacağını söylediği" ve Haiti'den ayrıldığı bilgileri kulağıma geldi.

İzninizle ben "yeryüzü"nü beklemeyip bu harika paylaşımınız için bir an önce teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Karikatürist olarak bildiğimiz, Bedri Koraman'ın çizgilerine rastlamak da şaşırttı beni. 1928 doğumlu olduğuna göre Müthiş Hakikat'i 20 yaşında çizmiş olmalı. Elbette sonraları çizgisi bambaşka bir boyuta ulaşmış üstadın, ama yeteneğinin ilk örneklerinin yıllar sonra tekrar günyüzüne çıkışına şahit olmak ayrıcalık bizler için.

Tanıdığınız bu ayrıcalık için teşekkürler Profesör...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Dostların düşüncelerine katılıyorum.
Geçenlerde National Geografic'de timsahlarla ilgili bir belgeselde şöyle diyordu: "Hiç bir şey iyi olarak iki yüz milyon yıl yaşayamaz!"
İyi olarak yaşama süresi sanırım 70 yıl civarı.
Ama çözünürlüğü biraz daha yükseltirsek bir 40 yıl daha katabiliriz sanırım. :)
Çok teşekkürler abi.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
işte bu son nokta oldu, sitedeki en eski daha dogrusu en degerli kitap bu 1948 basımı bu 1001 roman, bu kadar sene saklayabilmek bile müthiş bir iş , ellerinize saglık profesör agabeyim

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Önce müthiş bir paylaşım
uzun yılların ötesinden
başka bir örneği yok,
Çünkü Haluk Abi gibisi yok..
Sonra abartman harika bir saptama yaparak
bedri Koraman'ı bizler hatırlatıyor,
Peşine bakunin enfes yorumu paylaşıma bir başka keyif katıyor.
En azından bu konuda şanslıyız..
Sağolun katkı verenler..