12 Şub 2010
15,006
543,640
1page001.jpg

Düzenlenmiş halini pek beğenmedim diyenlere
Ben de diyorum:)

Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bazı paylaşımlar insanı coşturuyor..
Bu kadar da olmaz diyorum..
Neredeyse 70 yıl..
Türk insanın ortalama yaşama süresi..
Her şeyin ilki mi acaba?..
Mandrake, Kızılmaske, Nat pinkerton, Kemalettin Tuğcu daha niceleri..
Sevgili üstadım sana çok teşekkür ederim..
Daha önce Sevgili Nadir bu serinin iki sayısını paylaşmıştı bizlerle..
Bir görsel şölen daha başlıyor sanırım bu mükemmel ilk sayı ile..
Teşekkürler efendim..

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Bu paylaşım karşısında şapkayı çıkarıp saygı duruşunda bulunmaktan başka bir şey yapılmaz.Teşekkür ederim Profesör abimiz.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
"Yok artık!" dedirtecek cinsten bir gece oldu benim için.
"Arkadaş"larla mest olmuşken 1001'le ayıldım resmen.
Çok teşekkürler abi.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,335
hiçbiryerde :)
heyecanlanmamak mümkün değil bu dergi karşısında.
dostlarımız sayesinde hiç zahmet çekmeden ulaşabiliyoruz
böyle kıymetli eserlere.sağolun,varolun...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Çizgi diyarı farkı yaşıyoruz. Resmen yıllar havada uçuşuyor. Yıllanmış kitaplar gün yüzüne çıkıyor sevgili Profesörümüz sayesinde çok teşekkürler eline sağlık dostum...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Bir serisi bitmeden diğeri başlıyor 1001lerin. Bu günleri görüp de mi ismini 1001 koymuşlar nedir? Öyle veya böyle, sürülmüş tarla gibi derin izleri var 1001 Roman'ın Türkiye'nin çizgili yayın hayatında. 70 yıl sonra bile bereketi yaşanıyor bu diyarda.
Teşekkürler ağabey, bereketi paylaştığın için...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayenizde tarih yeniden yaşanıyor.
Teşekkür ediyor,
saygılarımı sunuyorum.

Bu arada büyük boy olan ve yazıcıya sığmayan bu dergilerin nasıl taranacağı hakkında bilgi verebilirseniz fırsat bulabildikçe naçizane katkıda bulunmaya çalışırım.
Şimdiden teşekkürler...

bayrakzaf.gif

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Üstadım canımı yakmaya devam ediyorsunuz. Yoksa tararken ciltleri parçalıyor musunuz? İşte o zaman ciğerim tam yanar... Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,672
İstanbul
Haluk Abi'nin ofisinde bu dergileri görme ve hatta dokunma bahtiyarlığına erişmiş birisi olarak sabırsızlıkla beklediğim paylaşımlardı 1001 Roman'ın bu serisi.

Bir gün başaracağız. Neyi mi? Türkiye'de basılmış tüm çizgi romanları sayısal ortama aktarmayı. Nasıl mı? Haluk Abi gibi hakiki çizgi roman sever ve gönül insanlarının sayesinde.

Sonsuz teşekkürler, abi.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Hocam dün bu dergileri görünce "ne oldum delisi" haline geldim. Bu sayıyı indirdikten sonra baktım ki devam sayıları da geliyor; nutkum tutuldu.

Yürekten teşekkürler.

Düzenlemenin istediğiniz gibi olmadığını okuyunca, minnetimin ifadesi olarak güzelce düzenleyip bu sayfaya ekleyeyim diye düşündüm ama tamamen farklı bir program kullandığım halde benimki de istenilen düzeyde olmadı. Renkli sayfaların biraz ışığını açıp, siyah-beyaz sayfaların kontrastını yükselttim. Sayfaları ortalayıp, eğrilikleri düzelttim. Çizgi romanların yazılarını çok ince yazmışlar, ne kadar uğraşsanız pırıl pırıl yapamıyorsunuz. Yine de alternatif düzenleme olarak aşağıya ekliyorum.

Tekrar tekrar teşekkürler. Elinize, gözünüze, yüreğinize sağlık...

Saygılarımla.

ubeyd007

Yeni Üye
4 Eyl 2011
1
0
Paylaşım gerçekten muhteşem :) ilk girişim foruma/gerçi önceleri bir ara üyelik almışım/ ve karşıma çıkan bu manzara çok hoş...
teşekkürler

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Mükemmel paylaşim için, çok teşekkürler sevgili profesör... Tarama, düzenleme, paylaşim, ilk sayi hepsi harika... Ellerinize sağlik...