scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,340

Bilinmeyen Dünyası - Sayı: 016
İnsan Beyninin, Uzayın ve Zamanın Bilinmeyen Dünyası
Karacan Yayınları, 250 TL
25 sayfa, 78 MB, 300 dpi, CBR

50086597237_12c4efe2c4_o.jpg

(Mega)

Son düzenleme:

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
Çok çok teşekkürler scanfan üstadım bu serinin hepsini koyacakmısınız buraya..

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,340
Çok çok teşekkürler scanfan üstadım bu serinin hepsini koyacakmısınız buraya..

Sevgili "ramo78", elimde mevcut olanların hepsini sunmayı düşünüyorum. Sanırım 14-15 fasikül daha kaldı. Bunların bazılarına kapak bulmaya çalışıyorum. 21, 22 ve 25 no'lu fasiküllere henüz kapak bulamadım. Sizler bulabilirseniz lütfen link olarak gönderin. Toplamda 47 fasikülü ben sunmuş olacağım. Dergi 120 sayı çıktığına göre 73 fasikül eksiğimiz kalacak. Umarım el birliğiyle bu seriyi tamamlarız. Beğendiğinize ve takip ettiğinize çok sevindim. Sunduğum dergi ve kitapların işe yaradığını, okunduğunu bilmek bana mutluluk veriyor.

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
Sevgili "ramo78", elimde mevcut olanların hepsini sunmayı düşünüyorum. Sanırım 14-15 fasikül daha kaldı. Bunların bazılarına kapak bulmaya çalışıyorum. 21, 22 ve 25 no'lu fasiküllere henüz kapak bulamadım. Sizler bulabilirseniz lütfen link olarak gönderin. Toplamda 47 fasikülü ben sunmuş olacağım. Dergi 120 sayı çıktığına göre 73 fasikül eksiğimiz kalacak. Umarım el birliğiyle bu seriyi tamamlarız. Beğendiğinize ve takip ettiğinize çok sevindim. Sunduğum dergi ve kitapların işe yaradığını, okunduğunu bilmek bana mutluluk veriyor.
Bunlar yazıcı Ahmet'te vardır galiba o mesajı görürse buraya koyar birde7cilt internet sitelerinde var üstadım araştırıp bakabilirsin 7.ciltten sonrasını bulamadım bunların içinde fasikül kapagı yok bilgine.özel msaj yazamıyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,340

Bunlar yazıcı Ahmet'te vardır galiba o mesajı görürse buraya koyar birde7cilt internet sitelerinde var üstadım araştırıp bakabilirsin 7.ciltten sonrasını bulamadım bunların içinde fasikül kapagı yok bilgine.özel msaj yazamıyorum.

Sevgili "ramo78", benim paylaştıklarım 1980'li yıllarda kendi satın alıp biriktirdiğim dergilerdir. Kapaksız olanlar ciltten bozduklarım (yıllar önce kendim ciltlemiştim, ciltlerken de kapaklarını atmıştım), kapaksız olanlar ise ciltlemeden muhafaza ettiklerimdi. Bunları kendim tarayıp düzenleyerek sizlere sunuyorum. Kapaksız olanlara "Google ve Yandex görseller"den kapaklar bulup ekledim (bazılarının üzerinde satış sitelerinin filigranları vardı, bunları Photoshop'ta temizledim). Forumda prensip olarak kendi taradıklarımıza, yani tamamen bize ait olanlara öncelik veriyoruz. Fazlasıyla anonim olmak şartıyla ender de olsa alıntı sunumlar olabiliyor, özellikle yabancı sitelerden olanlar sorun çıkarmazlar. Başka Türkçe forumlardan aktarılanlarda ise sahibinden izin almadan paylaşmak etik olarak uygun düşmez.(bazı siteler haddinden fazla korumacı davranıyorlar nedense) İnternette "cilt pdf" olarak bazı "Bilinmeyen" dergileri olduğundan haberim var, ama onlar hep birbirlerinden kopyalanmış ciltler. Sahibinin filigranları bile sayfalarda öylece duruyor. Zaten çok kaliteli taramalar değiller. Onları izinsiz olarak buraya aktarmak uygun olmaz sanırım. Çok anonim bir paylaşım bulunursa belki. En uygunu online satış sitelerinden eksik sayıları temin edip, tarayarak paylaşmak. Başlığındaki banner'ından da okunacağı gibi Çizgi Diyarı'nın sloganı "Çizgi Roman Hepimizin"dir. Biz hep paylaşacağız.