scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311

Bilinmeyen Dünyası - Sayı: 002
İnsan Beyninin, Uzayın ve Zamanın Bilinmeyen Dünyası
Karacan Yayınları, 200 TL
25 sayfa, 81 MB, 300 dpi, CBR

50078539747_b733630eb7_o.jpg

(Yandex)

Artık sıra ciltleri bozarak taramış olduğum kapaksız fasiküllerin sunumuna geldi. Bunlara internetten birer kapak buldum. Bulduğum kapaklar küçük boyutta oldukları için fasikülün büyük boyutlu ve yüksek çözünürlüklü diğer sayfalarıyla uyumsuz olacaklardı. Bu nedenle taranmış dergilerin ilk sayfalarını Photosop'ta biraz şeffaflaştırarak küçük kapak görsellerini bunların üzerine monte ettim. Benim içime sindi. Umarım sizler de beğenirsiniz. İyi okumalar dilerim.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
Sevgili "scanfan" üstadım, yeni farkettim, 2. sayıyı da tarayıp paylaştığımı hatırladım. Acemilik işte, "Bilinmeyen" diye yazmışım başlığı...Üzgünüm, fazladan zahmet verdim. Elinize sağlık. Sunumlarınız herzaman ki gibi, Şahane. Kolaylıklar dilerim.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
Sevgili "scanfan" üstadım, yeni farkettim, 2. sayıyı da tarayıp paylaştığımı hatırladım. Acemilik işte, "Bilinmeyen" diye yazmışım başlığı...Üzgünüm, fazladan zahmet verdim. Elinize sağlık. Sunumlarınız herzaman ki gibi, Şahane. Kolaylıklar dilerim.

Sevgili "yazicizahmet", paylaşmış olduğunuz 2. sayı başka bir kategori altında olduğu için listelerken gözümden kaçmış. Şimdi kendi kategorisine taşıdım ve listesine de ekledim. Güzel taramanız için size teşekkür ediyorum. Sizinki acemilik değil, bir kusurunuz yok. Zira siz bu dergiyi paylaştığınızda (Ocak 2020) derginin kendisine ait bir kategorisi yoktu, doğal olarak daha genel bir başlık altına açtınız. Derginin kendisine ait başlık 30 Haziran 2020 tarihinde açıldı.

Bir de bu dergilerin tamamlanması hususunda size güveniyordum ki bir mesajınızda elinizde sadece 2 fasikül olduğunu yazmışsınız. Doğrusu hayal kırıklığına uğradım. Umarım diğer dostlar da bir el atarlar da hep birlikte tamamlarız.