Zagor tişörtü

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Bir internet sitesinde Zagor'un tişörtüne rastladım; müthiş bir şey, işte resmi:

Dj8QUNa.png

Rastladığım internet sitesi:

:D:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Ben bu t-shirt'e ilk kez 2009 yılında nette sörf yaparken rastlamıştım. Bu modelin yanında, bir de orjinal Zagor t-shirt'ü üretseler daha iyi olurdu. Paylaşım için teşekkürler kardeşim, ellerine sağlık..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Bildiğim kadarıyla Karga,
arkadaşların ürettiği bir marka...
(Diren)Taksim'de Halep ve Atlas pasajı var karşı karşıya olan,
orada dükkanları var...

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Ben de bu resime bir ÇR forumunda rastladım. T-shirt'ün İtalyanlara ait olduğu söyleniyor. Ancak teknoloji o kadar gelişip kolaylaştı ki, bu tarz baskılı t-shirtlere sahip olmak artık çok kolay. Beğendiğiniz bir resmi netten indirip ya da kendiniz çekip, scan ettikten sonra yakınınızdaki bir fotoğraf stüdyosuna götürürseniz size bir kaç dakikada istediğiniz t-shirtü verecektir..

RfVfUgb.jpg

Son düzenleme:

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,960
Bu tişörtten bende var. :) Kadıköyde Akmar pasajından almıştım. XL beden, yaka kısmı biraz bol geliyor. Üzerinizde deneyip alın.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim ben bu T-Shirt'ü 40 sene önce görseydim inan hepsini alıverirdim ama şimdi?....
Yaptırıp giyip sokağa çıksam kesinlikle ''delirmiş Hüseyin amca''derler,adım gibi eminim.
Evde giysem hanım''Bunadın mı bilmem vallahi''diyecek,hem de yüzde yüz.
En iyisi ben yine de yaptırıp torunumun büyümesini bekleyeyim,ona giydirmeye çalışayım-tabii,Fenerbahçe'li damat izin verirse.Ama kızım Kartal,o izin verir-
Değerli kardeşim herşey bir yana,görmek bile çok güzeldi,sağolasın,iyi akşamlar dilerim.

hozal

Yeni Üye
28 Ocak 2013
50
101
Üzerine resim baskısı yapılmış olan bir giysinin yıkanması aşamasında resmin renkleri solmaz mı? Bunu nasıl engelliyebiliriz. Kurutemizlemeciye verilse uygun mu olur? Aydınlatırsanız sevinirim. Nejat Hüseyin Özal

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,960
Üzerine resim baskısı yapılmış olan bir giysinin yıkanması aşamasında resmin renkleri solmaz mı? Bunu nasıl engelliyebiliriz. Kurutemizlemeciye verilse uygun mu olur? Aydınlatırsanız sevinirim. Nejat Hüseyin Özal

Kuru temizleme biraz pahalıya gelir ama tabi en güzel yol odur. Öte yandan düşük ısıda yıkarsanız resimde öyle gözle görülür bir solma olmaz. Defalarca yıkandıktan sonra solma olur. Isı ne kadar yüksek olursa solma hızı da artar.