Wolverine - Paket (Çeviri Balonlama - Tek Sayı)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Sevgili dostlar, klasik manada bildiğimiz Wolverine hikayelerinden farklı bir macera ile karşınızdayız bu sefer. Merak uğruna kabul edilen bir görev, emanet edilen bir paket, hayatları çalınmış, sakat bırakılmış ve silahlandırılmış insanlar ile zorba bir iktidar var. Bakalım, Wolverine bize ne anlatacak?

Çeviri Bergill, balonlama bendeniz ve teknik destek Prospero'dan sevgilerle :)

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
359
3,070
Tokat -Niksar
Teşekkür ederim, elinize sağlık. Çok sevdiğim bir kahraman. En son Wolverine Devlet Düşmanı'nı okumuştum. Bunu da zevkle okuyacağım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Teşekkürler kardeşim akşam alıp okuyacağım, çeviren arkadaşıma editleyen size sonsuz teşekkürler.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık arada değişiklik şart
Çok fazla okumasam da marvel,dc vb. çizgi romanlarını Wolverine hep ilgimi çekmiştir.
Paylaşımınız ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Farklı, duygu yüklü bir çalışma.
Çizimleri için görüşüm olumsuz...
Eksisine rağmen güzel bir comic.
Emeği geçenlere teşekkürler...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
En sevdiğim Mutant her zaman Wolverine olmuştur. Tek sayılık bir Wolverine macerası ile bizi sevindiren değerli arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kurgu ve senaryo yazımı çağımızın en üst seviyesinde.

İmreniyorum ve bizde de böyle başarılı kurgucu, senaryocuların yetişmesini çok istiyorum.

Ama öykü pek matah bir şey değil. Hatta gereksiz bence. Yani söz konusu krallık değil ki, veliahtı kurtarmak için uğraşılsın. Öyküdeki politikacı nihayetinde, kral değil ki, altsoyunun iktidar hakkı miras kalsın. Öykü sıkıntısı çekildiği bir gerçek.

Şuna karar verdim ki; yazar ve çizerin mutlaka ayrı olması dışında öykücülük ile kurgu ve senaryo yazımları da ayrılmalı artık ve bir ekip işi olmalı.

Çizime gelince, bir de şundan emin oldum, çizgi romanı çizgi roman gibi olunca daha çok seviyorum. Renk bombardımanı içinde çizgilerini ayırdetmekte zorlandığım türden pek hoşlanmıyorum. belki de karikatür tarzı çizgileri nedeniyle böyle düşündürdü bana. Yoksa manga tarzına kayan çizgiler mi? Çizgi uzmanı olmadığımdan henüz netleşmiş bir görüşe varamadım ama her halukârda bana uymayan çizgiler...

Tüm bunlar bir tarafa, Volverine her zaman makbulümdür. Bir Conan gibi ... Okuma fırsatını kaçırmak olmaz.

Diyarın süper ekibi emek ve paylaşımlarıyla gönlümüzü fethetmeye devam ediyor. Bergill, Shoryuken ve Prospero dostlara şükranlarımı sunuyorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Bu tür yayınlar yavaş yavaş daha fazla ilgimi çekmeye başladı.Dostların nefis emekleriyle büyük bir keyif alarak okumaya devam ediyorum.
Fumetti yanlılarını ufak ufak yanlarına çekiyorlar gibime geliyor. :)
Neyse bir şikayetim olmadığı gibi içten samimi teşekkürlerim var.Üç dostumuza da ayrı ayrı teşekkürler...

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,105
Değerli bir paylaşım... Bu Wolverine sayısı için emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkürler...

obelisk7794

Yeni Üye
21 Mar 2016
74
263
paylaşım için sağolun ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da teşekkürler.Bu işe kafa yorup emek veren insanların olması ne güzel.