Rat Queens Sayı 1/5

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
dndGprR.jpg

qPV5TXH.jpg

+16
Sıçan Kraliçeleri geldi! Kimden mi bahsediyorum? Tabi ki ,büyücü Elf Hannah, , hırsız Bücür Betty, savaşçı Cüce Violet ve şifa büyücüsü Dee'den oluşan çılgın dörtlüden bahsediyorum. Red Sonja'nın bile "Ah, keşke onlar gibi olsaydım!" dediği, içkiyi ve belayı çok seven bu dörtlüye bayılacaksınız!
Forumdan Bergill arkadaşımızın çevirisi ile naçizane benim balonlamamla sizlere bu eseri sunuyoruz. Umarım beğenirsiniz.
Not: Seri toplam 5 sayı iken sehven 6 sayı sürecekmiş gibi başlıkta yer almış ve dosya uzantısı da bu şekilde anlaşılacak şekilde olduğundan, toplam sayının 5 olduğunu sevenlerine ve bekleyenlerine bildiririm. Bu yanlışlık tamamen bana aittir. Özrümü kabul edin lütfen.

Son düzenleme:

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Yabancı dil versiyonlarını keyifle incelediğim bu güzel seriyi bizlere
kendi dilimizde okuyabilme olanağını sunan Bergill ve Ekenciz'e
çok çok teşekkürler. Macerayı takipteyim, emeklerinize sağlık..

12 Şub 2010
15,006
543,718
Sunum, güzel bir çizgi romana işaret ediyor.
Bergill ve ekenciz dostlara teşekkür ederek dizimize başlayalım.
Emeğinize, elinize sağlık dostlar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
dndGprR.jpg

qPV5TXH.jpg

+16
Sıçan Kraliçeleri geldi! Kimden mi bahsediyorum? Tabi ki ,büyücü Elf Hannah, , hırsız Bücür Betty, savaşçı Cüce Violet ve şifa büyücüsü Dee'den oluşan çılgın dörtlüden bahsediyorum. Red Sonja'nın bile "Ah, keşke onlar gibi olsaydım!" dediği, içkiyi ve belayı çok seven bu dörtlüye bayılacaksınız!
Forumdan Bergill arkadaşımızın çevirisi ile naçizane benim balonlamamla sizlere bu eseri sunuyoruz. Umarım beğenirsiniz.
Not: Seri toplam 5 sayı iken sehven 6 sayı sürecekmiş gibi başlıkta yer almış ve dosya uzantısı da bu şekilde anlaşılacak şekilde olduğundan, toplam sayının 5 olduğunu sevenlerine ve bekleyenlerine bildiririm. Bu yanlışlık tamamen bana aittir. Özrümü kabul edin lütfen.

Öncelikle önemsiz ve sehvan yapılan hatayı düzelttim.

An itibariyle telefon üzerinden internete bağlanabildiğim için henüz okuma-inceleme fırsatı bulamıyorum. Ama bu fırsatı bulduğumda beni keyifli bir çalışmanın beklediğini de tahmin ediyorum.

Teşekkür ediyorum, sevgili ekenciz ve sevgili bergill.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
54
74
denizci
Benim de direnc11 gibi; şu an indirme şansım yok ne yazık ki, ama eminim; çok güzel bir çalışmadır, ellerinize sağlık arkadaşlar :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Fantastik edebiyatın ögelerini barındıran güzel bir çizgi roman. Teşekkürler elinize sağlık.