Global Frequency Sayı 1

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
global_frequency_-_planeta_01.jpeg

Dünyanın dört bir tarafına dağılmış , toplamda 1001 üyesi bulunan "Küresel Frekans" isimli gizli bir organizasyon vardır. Ne zaman ki dünyayı ve insanları tehdit eden önemli ve değişik bir olay olsa, Küresel Frekans duruma müdahale eder. Organizasyon liderinin ismi Miranda Zero ve organizasyon içi iletişimi sağlayan kişinin adı da Alef'tir.

Çeviri- Snake
Balonlama- Türk Forces
İndirme Linki-

Moderatör tarafında düzenlendi:

gökay

Yeni Üye
3 May 2009
45
450
9.sayısını keyifle okumuştum. seriye 1.sayıdan başlamanıza sevindim. bu ilk sayıdan da aynı keyfi alacağımı biliyorum
teşekkürlerimle

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,758
İstanbul
Bu çalışma da seriden daha önce paylaştığınız 9. sayı gibi oldukça güzel olmuş. Beğendim. Umarım tüm seriyi Türkçe okuma fırsatını verir Snake ve Türkforces.

Bir keşkem bir de eleştirim var:

Keşke bu güzel çalışma, bulunabilseydi de daha iyi taranmış bir sayı üzerinde yapılabilseydi. Her zaman mümkün olmadığını biliyorum, ben de bulunan tarama da maalesef iyi değil.

Birkaç yerde kelime bölünmesinde kelimeyi hece bitiminden ayırma kuralının gözden kaçırılması da küçük eleştirim. Çalışmanın bütününde bu devede kulak ama.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Bu seriyi çok beğendim.
Her sayısı birbirinden bağımsız çok şahane öyküler içeriyor. Ellis Döktürmüş.
Her sayıyı farklı bir çizer çiziyor.
Umarım tamamını Türkçe okuma şansımız olur.
Birde yüksek çözünürlüklü tarama olsaymış 10 numara olacakmış
Paylaşımız için teşekkürler.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Benim ilk okuyuşum, çizimlerin karanlık oluşu ve aksiyon hoşuma gitti, ilk sayıdan başlaması da ikramiyesi oldu. çok teşekkürler :).