X-Men Sayı 10 - Diş ve Pençe Bölüm 2

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
X-Men_Vol_2_9.jpg

Yıllar önce 1N Comics isimli bir yayınevi ülkemizde kısa süreliğine çeşitli süper kahraman çizgi romanları yayımlamıştı. Bu çizgi romanlar arasında X-Men de vardı. 9 sayı süren X-men yayını sonlandığında ise son sayıdaki macera maalesef yarım kalmıştı. İşte ben de uzun aradan sonra maceranın devamını çevirerek 1N Comics'in başladığı işi tamamlamaya karar verdim.
Bu arada macera bu sayıyla da bitmiyor ve Ghost Rider 27. sayıda devam ediyor. O sayıyı da yakında paylaşacağım.

Maceranın ilk bölümünü buradan indirebilirsiniz:
http://www.cizgidiyari.com/forum/x-men/26738-x-men-1n-comics-sayi-09-dis-ve-pence.html

Bu da 2. bölümün çevirisi:

Ghost Rider 27 - Bölüm 3 Son:
http://www.cizgidiyari.com/forum/bergill/131045-ghost-rider-27-dis-ve-pence-bolum-3-son.html

Çeviri: bergill
Balonlama: The_Darkness

Keyifli okumalar!

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,616
İzmir
Sevgili bergill'in dediği gibi bir gün bütün hikayeler tamamlanacak. Biraz zaman biraz da sabırla...
Fevkalade çevirisi için kendisine teşekkür ederken balonlama hakkında küçük bir not vermek isterim. Okuyan arkadaşlar dikkat edeceklerdir; bazı konuşma balonlarında yazı boyutu diğerlerinden oldukça ufak olarak yazılmıştır. Orijinalinde de aynı şekilde yapılan bu yazım şekli karakterlerin konuşmalarını daha iyi yansıtmak içindir.

Keyifli okumalar dileriz.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Bu arada ufak bir not, bu paylaştığım aslen 9. sayı olarak geçiyor ama 1N Comics'in sıralamasına sadık kalmak amacıyla 10. Sayı olarak adlandırdım.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
Bir Jim Lee kapağı, değerli, keyifli.
Değerli dostlarıma teşekkürler, bize
çizgi romanın bu güzel örneklerini
sunarak bu sanatı geniş kitlelere
yaymaya en güzel katkıyı sunuyorsunuz
sevgili dostlar. Bilmem mesajım doğru
anlaşılmış mıdır, anlaşılmamış mıdır :Ğ
Selam, sevgi ve saygılarımla...

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
830
1,630
Teşekkürler. 9.sayıda kalması garipti. Tamamlanmış oldu.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Bu da bonus olsun.

www.youtube.com/watch?v=YeTZgBlpm2k"