The Survivor 4 - Ültimatom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
122099_c.jpg

Evet bir serinin daha sonuna geldik. Bakalım geçen sayıdaki olan olayların sonucunda Paris'e geri dönen Aude ve Jonas bu sefer Ulysses'ten tamamıyla kurtulabilecekler mi?

Şimdi diyeceksiniz ki indirme linki nerede, şöyle ki bu sayı önceki sayılara oranla daha fazla ve tartışmalı erotik sahne içerdiği için indirme linkini forumda paylaşmayı uygun görmedim. Eğer bu başlık altında link istediğinize dair mesaj atarsanız ve uygun yaşta olduğunuza kanaat getirirsem size linki özel mesajla yollayacağım. Boş yere özelden mesaj atıp link isteğinde bulunmayın lütfen.

Anlayışınız için teşekkürler.

Çeviri: bergill
Balonlama: İsmini vermek istemeyen bir forum üyemiz :D

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Sevgili bergill, biz böyle paylaşım yapılmasına alışık değiliz.
Ya paylaşımın altında link olur isteyen indirir veya indirmez okuyuculara kalmış bir şeydir.
Eğer paylaşımınız rahatsız edici olursa yönetici arkadaşlar müdahale eder,özel mesajla sizi uyarırlar,konuyu kaldırırlar.
Linki paylaşımın altında vermenizi rica ederim.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Sevgili bergill, biz böyle paylaşım yapılmasına alışık değiliz.
Ya paylaşımın altında link olur isteyen indirir veya indirmez okuyuculara kalmış bir şeydir.
Eğer paylaşımınız rahatsız edici olursa yönetici arkadaşlar müdahale eder,özel mesajla sizi uyarırlar,konuyu kaldırırlar.
Linki paylaşımın altında vermenizi rica ederim.

Açıkçası içeriğin ne kadar rahatsız edici olup olmayacağına karar veremedim. İşin doğrusu bu çizgi romanın orijinali forumda zaten mevcut ama tabi çevirisi daha çok ilgi görüyor . Kanımca en uygunu yöneticilerden birinin çizgi romanı indirip, inceleyip ona göre bir karar vermesi olur. Ben de ona göre ayarlama yaparım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Bu forumda böyle bir uygulamaya da böyle bir anlayışa da izin verilmez.
Forumdaki bireyler her biri yetişkin ve aldıkları kararların sonuçlarına katlanabilecek insanlardır.
Bu konu ve öncesindeki konular kapatılmış ve linkler silinmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...