Bella & Bronco Hoz Comics Sayı 06 - Sierralı Adam / İhanetler

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
img0001zs.jpg

img0002pu.jpg

İyi okumalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Yepyeni bir Ertuğrul25 paylaşımı daha. Okurken sayfalarda ismini görmekten zevk aldığım dostumun emek yoğun bir paylaşımı.İyi ki varsın ve aramızdasın çizgi roman sevdasının yılmaz paylaşımcısı.Sevgili dostum bir ricam olacak senden, eğer sana zor gelmeyecekse.Lütfen her taradığın sayfaya kendi ismini ve forumun ismini koyar mısın? Çünkü ben kitabı okurken senin ve forumun ismini okumaktan zevk alıyorum.Diğer gönül dostlarınında bir itirazı olmazsa.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Yepyeni bir Ertuğrul25 paylaşımı daha. Okurken sayfalarda ismini görmekten zevk aldığım dostumun emek yoğun bir paylaşımı.İyi ki varsın ve aramızdasın çizgi roman sevdasının yılmaz paylaşımcısı.Sevgili dostum bir ricam olacak senden, eğer sana zor gelmeyecekse.Lütfen her taradığın sayfaya kendi ismini ve forumun ismini koyar mısın? Çünkü ben kitabı okurken senin ve forumun ismini okumaktan zevk alıyorum.Diğer gönül dostlarınında bir itirazı olmazsa.
Beğendiğine sevindim sevgili hocam,görüntü kirliliği olmasın diye isim fazla koymamaya itina ediyorum ama sen böyle bir talepte bulunuyorsan bildiğin bir şey vardır,olabilir,arkadaşlarında fikrini almak lazım:D iltifatların için teşekkürler dostum

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Beğendiğine sevindim sevgili hocam,görüntü kirliliği olmasın diye isim fazla koymamaya itina ediyorum ama sen böyle bir talepte bulunuyorsan bildiğin bir şey vardır,olabilir,arkadaşlarında fikrini almak lazım:D iltifatların için teşekkürler dostum

Sevgili dostum ben bunu birazda paylaşımlarını rahat çalamasınlar diye istemiştim.Ama elbette sen nasıl istersen öyle koyarsın ismini.Hem zaten ismini ne kadar silerlerse silsinler kimlere armağan ederlerse etsinler,biz biliyoruz kimin taradığını ve hangi forumda rahatlıkla ulaşılabileceğini ertuğrul25-çizgidiyarı gerisi boş.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
İki Değerli dostta haklı.Bu konuda bir şey diyemiyeceğim.:)
Sadece teşekkürle yetineceğim.Çok teşekkürler Ertuğrul25 ellerin dert görmesin.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
bence çok isim yazmak görüntü kirliliği
oluşturur.Paylaşım zaten gönül işi,
biri çalsın çalmasın,ne değişir...
ama internette bu iş para için kullanılır mı,
(ki çok can sıkıcı olur bu;birinin gönülden verdiği emeği diğerinin paraya çevirmek istemesi)
nasıl engellenir,onu bilmiyorum..