Sabah Çizgi Dünyası No 048 24 ekim 2004 - İyi Bir Kadın Sahibi Olmak

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,962
Keyifli okumalar..

2u4os5u.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Bu haftanın konusu ilginçmiş. Gerçi ustanın konuları hep ilginç ve bol kadınlı olur.
Teşekkürler sevgili dostum. Keyifle okumaktayım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Abi teşekkürler, Bedri Koraman Günlükleri kitaplarım geldi yaklaşık 280 sayfa 1 haftaya kadar tararım muhtemelen, ama sizinde bu konuyu devam ettirmeniz lazım, kitapata sadece yukardaki önizleme resimleri var sizin verdiğiniz diğer 3 sayfa yok.

Birde üstadın modelleri çeşitli çizimlerini kullanarak oluşturmuşlar. Muhtemelen kitaplar sizde de vardır.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,962
Abi teşekkürler, Bedri Koraman Günlükleri kitaplarım geldi yaklaşık 280 sayfa 1 haftaya kadar tararım muhtemelen, ama sizinde bu konuyu devam ettirmeniz lazım, kitapata sadece yukardaki önizleme resimleri var sizin verdiğiniz diğer 3 sayfa yok.

Birde üstadın modelleri çeşitli çizimlerini kullanarak oluşturmuşlar. Muhtemelen kitaplar sizde de vardır.

Kitap ben de de var ama bütününün taranması bana pek güzel gelmiyor.
Ustayı sevenler kitabı alır bence, satışı etkilememek lazım. Yine de sen
bilirsin. Haftad da bir sayı olarak Sabah Haftalıklardan oldukça çok ekle-
yeceğim. Milliyet haftalıkları da bir yerlerden çıksa ne güzel olur..

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,869
5,100
Sayın Melih41 ;

Bedri Koraman'ın Milliyet Gazetesi'ndekileri ben de bekliyorum.

Sayın fındıkfındık diyor ki ; "acaba usta model kullanıyor muydu renkler çok güzel de"
Yani "kadınları bu kadar güzel çizen insanın modeli var mı?" diye soruyorsun aslında. Elbette ki çizgisi yeteneğinin eseri. Ama "kendisi modelinin eşi olduğunu söylemişti" Yanlış anımsamıyor isem eşi Türkiye Güzeli idi. Üstelik çizgilerinde kendini de en çok çizenlerdendir.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.