Poussy 01 (Çeviri Balonlama)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Poussy-01-İşte Poussy-Çeviri-Balonlama

Kedileri sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise, bu çizgi roman tam size göre. Kısa öyküler şeklinde olan Poussy'i seveceğinizi umuyorum. Johan ve Pirlouit'nun yaratıcısı Peyo'nun çizdiği bu tatlı çizgi roman tarafımdan çeviri ve balonlaması yapılarak aşağıda sunulmuştur.
Keyifli okumalar.

Tanıtım sayfası:

Bilgiler:
Yazı fontu: CCMeanwhile
Çözünürlük: 1920x2800.
Sayfa sayısı: 47.
Boyutu : 36 Mb.
Yayın durumu: Türkiye’de yayınlanmadı.

Konu: Poussy, bir kedinin yaşamından kısa kareler şeklinde yapılmış. Tanıyanlar bilirler Gaston Lagaffe'ye benzeyen kısa karikatür gibi bir çizgi roman. Poussy, sütü ve etli gıdaları çok seven bir kedi. Bu yüzden başına her türlü bela gelir. Biraz da açgözlü olması da bu belaları daha da çoğaltır. Diğer paylaşımlarımdan farklı olan bu çizgi romanda biraz da gülelim bakalım.
Sonradan fark ettim. Paylaşımın zamanlaması da güzel olmuş. Tam da Mart kedilerinin piyasaya çıktığı günlere denk gelmiş !...
Poussy sadece üç sayı kadar yapılmış. Hepsini zaman içinde yaparak sizlere sunmayı düşünüyorum. Bundan sonra sıra ile her paylaşımım farklı yeni seriler olacak. Sürprizlerimi bekleyin!...
Bir sonraki paylaşımım Timour'un üçüncü sayısı olacak.

Son düzenleme:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Çok hoşuma gitti. Bir zamanlar Türkiye'de de gazeteler böyle bantlar yayınlarlardı. Çeviri ve paylaşım için çok teşekkürler.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Ah, kediler sevilmez mi?
Kediciğimi (ismi Çökelek) kucağımda severken okuyayım bunu :)
Teşekkürler, elinize sağlık.

Aartun

Kıdemli Üye
28 Kas 2015
139
326
Harika
Şu sıralar olmasa da yıllarca kediler ile ev arkadaşlığı yapan bana hoş sürpriz oldu. İçeriği nasıl diye ilk sayfaya bakmaya niyetlendim kitabın nasıl bittiğini anlamadım. Poussy kadar yaratıcı ve zeki olmasa da tüm kediler sevimlidir :)
Devamının çabuk gelmesi umuduyla teşekkürler...

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Vay ki vay!!!
Sevdiğim tarzda bantlar...
Kedi severlere beni de ekleyin...
Devamını bekliyoruz, teşekkürler...

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Peyo'nun çizdiği ne olursa sevilir, hele bu güzel kedicik sayende Türkçe maceralarla
bizlere sesleniyorsa daha da sevilir. Son günlerin en çok sevindiğim paylaşımı için
sonsuz teşekkürler sevgili Baybora..

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Kedi yeryüzünde kişiliği olan ve asla sahip olamayacağınız tek hayvandır.Peygamberimizin temizliğine kefil olduğu sahabe içinde kedi babası lakaplı sahabenin olduğu tarihte yazılıdır.Ayrıca kediler asla trafo gibi yerlere girmezler.Anlayana...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Üstadım mükemmel bir çalışma...
Çok beğendim.
Hele mevcut üç sayısının da yayınlanacağını öğrenince keyfim daha da arttı...
Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Şero ve Taci ile hiç bir akrabalığı yok Poussy'nin

Terbiyeli, iyi aile çocuğu ve çok sevimli

Teşekkürler sevgili Baybora