Küçük Prens (Johan ve Pirlouit) 11 - Castellac Yüzüğü - Esir Dük (Çeviri Balonlama)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Johan ve Pirlouit-Küçük Prens-11-Castellac Yüzüğü-Çeviri Balonlama

Johan ve Pirlouit (Küçük Prens)'in 11. macerası olan Castellac Yüzüğü, eski adı ile Esir Dük macerasını ilk defa tam tercüme olarak önceki çalışmalarımdan farklı bir şekilde sizlere sunuyorum. Beğeneceğinizi umarım. Tercümede ve yazma konusundaki bana yaptığı değerli yardımlarından dolayı sayın burakem'e sonsuz teşekkürler. Tüm arkadaşlara iyi okumalar.

Tanıtım Sayfası:

Not: Bir sonraki macera Hayaletler Şatosu-Yedi Çeşmeler Savaşı. Tanıtım kapağı aşağıdadır.

KÜÇÜK PRENS-JOHAN VE PİRLOUİT'İN
PAYLAŞILAN MACERALARI:

01. Basenhau'nun Cezası,
02. Şatonun Efendisi,
03. Kayalık Korusunun Cini,
04. Ay Taşı,
05. Vikinglerin Yemini,
06. Tanrıların Kaynağı,
07. Kara Ok,
08. Montresor'un Sahibi,
09. Altı Şirinli Flüt,
10. Yedi Çeşmeler Savaşı,
11. Castellac Yüzüğü.

PAYLAŞILMAYAN MACERALARI:

12. Le Pays Maudit, Lanetli Ülke,
13. Le Sortilege de
Maltrochu, Maltrochu'nun Büyüsü,
14. La Horde du Corbeau, Karga Sürüsü,
15. Les Troubladours de
Roc-a-Pic, Roc-a-Pic'li Ozanlar,
16. La Nuit des Sorciers, Sihirbazların Gecesi,
17. La Rose des Sables. Kumların Gülü.

Son düzenleme:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
işte beni gerçekten çok sevindiren paylaşımlardan biri... çocukluğumda küçük prens'i severek okurdum... şimdi de küçük prens'i gördüğümde eski bir dostu görmüş gibi oluyorum ve hala severek okuyorum... sevgili baybora çok teşekkürler...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,075
Teşekkürler sevgili baybora,çalışma çok güzel sizin paylaşımlarınız ile bu seriyi tamamlanılacağına inanıyorum.
Henüz hiç bir yayın evi renkli olarak bu seriye el atmadı,neyseki sizin gibi paylaşımcı dostlarımız sayesinde okuma olanağımız oldu.

12 Şub 2010
15,006
543,734
Beğeneceğimizi mi umarsın?

Ters salto atarız:D sevgili baybora

Renkli Küçük Prens, tam tercüme.. daha ne olsun

Size ve burakem dostumuza teşekkür ederim

Ben de sorup duruyordum kendime, burakem tatili fazla mı uzattı diye

Özlediğimizden:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Johan ve Pirlouit'in yeni bir macerasını okumak iyi geldi doğrusu. Ellerinize ve yüreğinize sağlık sevgili baybora ve burakem.

Dikkat ettim, sen de balonları tek tek temizliyorsun sevgili baybora. Bu oldukça eziyetli ve zaman alıcı bir iş. Sevgili dostumuz filmografi'nin konuyla ilgili açıklamalarını takip edersen bundan sonraki çalışmalarda epey zaman kazanacağını ve daha az yorulacağını tahmin ediyorum.

Çizgi Roman Balon Temizleme - filmografi

Teşekkürler

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,053
Sarıyer
Bumaceranın kötü tercüme edilmiş, zamanın şartlarında basılmış "Esir Dük" Şilliler versionunu ilk taramalarımdan biri olarak paylaşmıştım. Bu vesile ile baktımda da yeniden elden geçirmem gerekenlerden biriymiş. renkli olarak okumak çok büyük keyif, teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Severek okuduğum küçük prensi,
renkli olarak okuyabilme düşüncesi bile keyif verici...
Emekleriniz için yürekten teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağ olun, var olun.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif