Küçük Prens (Johan et Pirlouit) 07 - Kara Ok (Renkli, Balonlama)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir

Küçük Prens, Johan ve Pirlouit çizgi romanının 7. sayısı olan Kara Ok adlı hikayenin türkçe renkli balonlamasını paylaşıma sunuyorum. İlk çalışmam olması nedeniyle oluşan hata ve noksanlar varsa kusura bakmayın. Zamanla tabii daha mükemmel olacak. Balonlama yazılarımı adope photoshop proğramı ile yaptım. Şu andaki tecrübem ile iyi bir çalışma yaptığıma inanıyorum. Hikayede eskiden ülkemizde Küçük Prens'i yayınlayan Şilliler Yayınevi'nin çevirisini kullandım. Eski ifadeleri günümüz Türkçesine çevirdim. Özel isimler orijinal fransızca nüshasının aynısıdır.

NOT: Hikayeyi yeni indirecek olan arkadaşlar için içeriğin yeni düzenlemesini, hatalarımı da düzelterek, ileride olabilecek silinmelere karşı bir önlem olarak yeni mediafire linkinden cbr şeklinde aşağıda tekrar veriyorum. İyi okumalar.

Tanıtım sayfası:

Son düzenleme:

tekira

Süper Üye
20 Ara 2010
621
66
Paylaşımın için ilk teşekkür benden... Eline emeğine sağlık... Hakkını helal et...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Baybora kardeşim emeğin ve paylaşımın için çok çok teşekkür ederim,herşey gönlünce olsun.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,702
Ellerine sağlık, çok güzel olmuş.
yıllar sonra da olsa
küçük Prens'i böyle renkli okumak çok güzel.
Tabi ki sizlerin değerli emekleri,
özverili çabaları sayesinde.
Darısı "Sarı Peçe" nin başına.
...
Sevgi, saygı ve teşekkürlerimle.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
çok güzel bir ilk balonlama çalışması, fontlarda biraz sorun olsada önemli değil
emeğine sağlık çot teşekkürler

adamo

Yeni Üye
12 Kas 2010
24
23
yeri doldurulamaz istisna serilerden biri, ülkemizde kötü ve eksik baskılarını okuduk hep. biz çizgi roman severler için Büyük bir armağan, ellerinize sağlık, çok teşekkür ederim.

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
Ellerine sağlık baybora kardeşim ...
Paylaşımın ve çalışmaların için teşekkürler...
Yeni çalşmalarını merakla bekleriz artık :)

selim çetin

Kıdemli Üye
28 Ocak 2010
174
266
Çocukluğumuzda severek okuduğumuz "Küçük Prens" i orijinal ve renkli olarak bize sunduğunuz çok teşekkürler. Ellerinize sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Şahsen çok beğendim.
İfade buyurduğunuz gibi yazıların biraz daha koyu renkte olması,
benimkisi gibi yaşlanmış gözlere sahip olanlar için bir artı olabilir.
Emekleriniz ve engin gönlünüz için
gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
küçük prens bir macerasıyla daha sayende
bizlerle . teşekkürler .yüreğine sağlık
baybora .

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
254
459
Ankara
bir türlü indiremedim, hata veriyor. birisi sevabına mediafire veya başka bir yere yüklerse sevinirim.
indirdim, sanırım bende vardı bir sorun. ellerine sağlık dostum.

Son düzenleme:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Sayın mersan00 ben bu çalışmanın yeni düzenlemesini yaptım. O daha güzel. Aşağıda linkini veriyorum. İyi okumalar.

Son düzenleme:

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
254
459
Ankara
sağolasın baybora dostum, seninkinide indiriyorum, bende bir düzenleme yaptım, karşılaştırıp iyi olanı tercih edeceğim.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
İndirdim şöyle ucundan kıyısından bakarken okuyuvermişim.Çok hoşuma gitti.Ellerine sağlık Dostum.