Bay Fırtına(Dedektif Nick Raider) Aksoy Yayıncılık Sayı 11 - İnsan Avı

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
842.jpg

Yardımın, paylaşımın her noktasında var olan Tafamus'a ve gözleri faltaşı gibi açtıran liste için Katr'a hediye ediyorum.Emeklerinin karşılığı değil ama çam sakızı çoban armağanı.:)
Tüm dostlarada iyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Teşekkürler "Sinbad" kardeşim.
Sağ olasın, var olasın, hep bizlerle birlikte olasın...

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,461
bende hediyeni kabul edip birde açıklamada bulunayım bu çizgiromanı hiç okumadım daha doğrusu kapağı açıp içine dahi bakmadım belki buda büyülü rüzgar gibi ilgimi çeker teşekkürler arkadaşım

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Bende önceleri okumamıştım.Ama okuduktan sonra gerçekten çok sürükleyici bir ÇR olduğunu gördüm.Mutklaka hoşuna gidecektir.

Sayın Hocam siz ve siz gibi güzel insanlar burada var olmaya devam ettikce Allahın izniyle burada olacağım.Hep birlikte daha çok güzel günler göreceğiz.Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Eline sağlık sinbad,bir kırmızı daha gitmiş,benim beğeniyle okuduğum bir kitap,teşekkürler dostum,sağolasın

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
güzel paylaşımlara teşekkürler. bu sayıyı okumak nasip olmadı. el atan olmazsada okuyamayacağız galiba.linke tıklayınca yasaklanmış yazısı çıkıyor.

geri dönüşüm hızı mükemmel, sorunu yazıyoruz o kadar hızlı düzeltme oluyor ki şaşırmamak elde değil, teşekkürler.

Son düzenleme: