Batman Bando Dizisi Sayı 01

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
33838669603138492170.jpg

Bu seriyi okuyanlar Robin (Jason Todd) un ölümüne şahit olacaktır...

KEYİFLİ OKUMALAR...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Batman takip ettiğim ve çok beğendiğim çizgi romanlardan biridir. Hatta DC evreninde onu tek geçerim. Bando adı altında çıktığını hiç duymamıştım.
Çok teşekkür ederim.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
Batman takip ettiğim ve çok beğendiğim çizgi romanlardan biridir. Hatta DC evreninde onu tek geçerim. Bando adı altında çıktığını hiç duymamıştım.
Çok teşekkür ederim.

DC evreninde benim de favorim Batman'dir. Hem kendi kişiliği hem de hasta ruhlu ama aynı zamanda dahi düşmanları yüzünden.

89 yılında Bando isimli çocuk dergisinin eki olarak verildi. Ben de ilk 5 sayı var ve onarı yükleyeceğim ama devamı var mı? yok mu? ben de bilmiyorum.

mizahicizgi

Aktif Üye
26 Eyl 2010
403
921
Önce 2. sayıyı görüp sonra bu ilk sayıyı ve daha 3 sayı daha olduğunu duymak
hafta sonumu şimdiden keyifli yaptı. Sağolasın BlackBishop.

enjektabl

Yeni Üye
5 Ara 2010
14
61
İzmir
Jason'ın öldüğü bölümü okumak istiyordum uzun zamandır. Ellerine kollarına sağlık. Bu arada aranızda hala izlemeyeniniz varsa "Batman Under The Red Hood" u şiddetle tavsiye ederim. Joker'in Jason'ı levyeyle dövdüğü sahneden başlıyor. Sürükleyici bi animasyon film.

Son düzenleme:

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
Jason'ın öldüğü bölümü okumak istiyordum uzun zamandır. Ellerine kollarına sağlık. Bu arada aranızda hala izlemeyeniniz varsa "Batman Under Red Hood" u şiddetle tavsiye ederim. Joker'in Jason'ı levyeyle dövdüğü sahneden başlıyor. Sürükleyici bi animasyon film.

Tavsiyeniz dikkate alınacaktır...
Bu arada hoşgeldiniz...
Anlaşılan yeni bir Batman hayranı kazandık...

anumhirbi

Yeni Üye
18 May 2011
10
0
Çok kaliteli bir tarama, ellerinize sağlık. Hikayenin orjinal adı: Batman - A Death in the Family (1988)

Aşağıda çok iyi bir orjinal tarama var. Belki ileride balonlama yapılabilir.

BatmanForever

Yeni Üye
23 Haz 2011
19
2
Teşekkürler.Ne yazık ki comic kültürünün fazla yaygın olmamasının da verdiği sebepten ötürü bulamadığımız, okuyamadığımız comicleri sayenizde bulup okuyoruz. Çok sağolun...