Batman Arkham Asylum Çevirisi Hakkında

abirekor

Yeni Üye
6 May 2015
15
0
Arkham Asylum : A Serious House on Serious Earth çevirisi varmış ve telif dolayısıyla kaldırılmış fakat ortada bir kitap da yok ve bulamıyorum bir türlü yardımcı olabilir misiniz yada bir açıklama yapabilir misiniz?

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Sayın üye, Batman'in yayın haklarını JBC
yayıncılık almış ve yayınevinin isteği
üzerine linkler kaldırılmıştır. Durum
böyleyken böyle :)

abirekor

Yeni Üye
6 May 2015
15
0
Peki bende neden basılmamış bir kitap burda yok diyordum basılsa alırdım ama 898 9 ay geçti hala basılmadı eğer rica etmem (böyle bir konuda)yasak değilse birinin bana uulaştırmasını isterim.

martell

Onursal Üye
31 Tem 2011
105
539
Sayın abirekor Batman telifleri JBC yayıncıılıkta. Biliyorsunuz ana seri NEW52 öncelikli olacak, bahsettiğiniz hikaye 2015 veya 2016 yılında yayınlanacaktır.

Sahibi Ertan yakın arkadaşımızdır. Geçen Ankara'dan geldiğinde saatlerce kafasında yumurta pişirdim. Merak etmeyin baba kitaplar yağacak yakında. En yakında olan bizde de basılan ve şu anda 100 TL gibi alıcı bulan öldüren şaka geliyor. Tekrar renklendirilmiş edisyonu.

Basılacak bir kitabın burada yayınlanması hem satışlarını etkiler hemde teliflerini alan yayın evini etkiler. İki sene Ertan'a gaz vererek hadi çıkar yap et dedikten sonra biraz sabır ile beklemek düşer bizlere. Bir zamanlar bu ülkede Batman basmak hayaldi şimdi ise hayallerimiz gerçek oluyor.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Çizgi romanı bekleyen arkadaşlar için Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth yakında JBC'den çıkıyor.
28441026784_cc4dc015aa_c.jpg