Legends of the Dark Knight

betmen

Yeni Üye
9 Eyl 2012
24
32
Gotham

Uzun zamandır aradığım seriyi sonunda buldum ve bu güzellikleri sizlerinde okuyabilmesi için burdan paylaşıyorum :D İyi okumalar!

Legends_Of_The_Dark_Knight_001_00.jpg

Legends of the Dark Knight Shaman Serisi:

prey.jpg

Legends of the Dark Knight Prey Serisi:

2307295-2127_400x600.jpg

Riddle Me That Serisi:

NOT: Bu seriden sonra 2 sayılık Riddle Me This serisi okunmalıdır. Fakat bende aramama rağmen bulamadım eğer elinde olan ya da bulan olursa çok iyi olur.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Henüz indirmedim, sanırım orjinal dilinde, ben de o nedenle olması gereken yere taşıdım.. DC Comics'lerin içine.. Teşekkürler..

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Dün arıyordun bu çizgi romanları, bugün burada paylaşıyorsun.
Demek ki sayısal kitaplar artık internetin vazgeçilmezleri arasına girdi ve her yerde bulunabilir hale geldi.
Bizimle bunları paylaştığın için teşekkürler arkadaşım.

Tardis'e sesleniyorum: Dostum, dört ayağının üzerine düştün yine :)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
Dün arıyordun bu çizgi romanları, bugün burada paylaşıyorsun.
Demek ki sayısal kitaplar artık internetin vazgeçilmezleri arasına girdi ve her yerde bulunabilir hale geldi.
Bizimle bunları paylaştığın için teşekkürler arkadaşım.

Tardis'e sesleniyorum: Dostum, dört ayağının üzerine düştün yine :)

Üstad şans işte. Şanstan çok diyardaş bolluğu mu desem bilemedim :D

betmen

Yeni Üye
9 Eyl 2012
24
32
Gotham
Evet söylemeyi unutmuşum dili İngilizce ve Shaman serisi 200 küsür sayılı bir yayının içindeki onlarca küçük serilerden sadece bir tanesi. Bunlardan bazıları Gothic, Venom gibi bu forumda da olan ve iyi bilinen seriler. Hatta belki bazı serileri aramızda arayan bile vardır. Kısacası altın değerinde bir yayın bana kalırsa :D Forumda önceden paylaşılmamışları bu konu aldtından paylaşmaya devam etmeyi düşünüyorum. Kim bilir belki bi arkadaş gelirde çevirmeye falan kalkışır belli mi olur :)

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Sırf bu mevzu için okunur, acaba neden Kartal Adam, Baykuş Adam vb... olmadı da; Yarasa Adam oldu, ayrıca çizgi roman renkli olnasına rağmen; orasında burasında gereksiz parlaklıklar yok, eserin çizgileri de bana sıradan Batman'ler gibi gelmedi, teşekkürler, comics olmasına rağmen okuyacağım :)

cp2j0iqh6qfu0tsj6.jpg

betmen

Yeni Üye
9 Eyl 2012
24
32
Gotham
konunun başlığını legends of the dark knight serisi olarak değiştirmek mümkün müdür?