Samsung telefon ve tabletlerde Marvel Çizgiromanları ... Üstelik Türkçe

burakem

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2009
223
2,811
Arkadaşlar merhaba,

Marvel çizgi romanlarını türkçe olarak Samsung telefon ve tabletlerden okuyabiliyoruz. SMAG uygulamasını Samsung apps'ten indirerek bir sürü Marvel serisine ulaşmak mümkün. Aşağıda internette yer alan haber linki var. Uygulamanın içinde yer alan çizgi romanların bazıları bedelsiz bazıları paralı. Paralı olanların fiyatları da 1.99 TL. Bu çizgi romanların basılı olarak yer almaması konuyu daha cazip kılıyor doğrusu.... Marvel Zombies benim favorim oldu. Çizgi roman piyasasını canlandırmak adına güzel bir girişim.

Ekli dosyalar

• smag-tablet.jpg
    smag-tablet.jpg
    33.4 KB · Görüntü: 32

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,620
İzmir
Acaba Smag'te bulunan cizgi romanları indirip paylaşabilir miyiz? Sıkıntı yaratacak bir durum var mı?

Smag dijital ortamda çizgi roman satılan bir platform.
Bildiğim kadarıyla kullandığınız alete çizgi romanı indirmiyor.
Online okuma sağlıyor.
Hem indirsenizde sonuçta dijital telif hakkı söz konusu olacağından paylaşım yapamayacaksınız.

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
359
3,070
Tokat -Niksar
Ben Samsung marka yeni bir tablet aldım ve Smag ücretsiz olarak bütün içeriğe ulaşmama izin veriyor. Daha önce telefondan girince ücretli olduğunu ben de görmüştüm ama şu anda tablete özel ücret almıyorlar. İndirmek dedim ama aslında tablette ekran görüntüsü almaktan bahsediyordum. Fenada değil kalite. Aşağı bir kaç tane örnek atayım.