"Seyfettin Efendi ve EH-01" yorumlar röportajlar

devrimk

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
19 Ağu 2010
328
1,256
Yeni kitap hakkında düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz.

İnternethaber'den Bülent Tellan ile röportaj yaptık.

Öteki Sinema'dan Fatih Yürür inceleme yazmış.

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
378
2,067
Röportajda kitabı kendinizin bastığınızı söylemişsiniz.Ben bunu bilmiyordum,enteresan geldi.Görüşme yaptığınız yayın evlerinde eğer biraz eğitimli bir göz olsaydı eserinizin başarıya mahkum bir iş olduğunu fark edip havada kapması gerekirdi.Bende bir karikatür kitabı hazırlığındayım.Durum bahsettiğiniz kadar sürümcemeli bir süreçse fazla hayale kapılmasam iyi olacak galiba:)..Ekipçe başarılarınızın devamını dilerim

devrimk

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
19 Ağu 2010
328
1,256
Oğlumdan kitabı geri almayı becerebildiğimde :( kesin yazacağım üstadım :)

O zaman hem oğlunuzun hem sizin yorumlarınızı bekliyorum merakla.

Röportajda kitabı kendinizin bastığınızı söylemişsiniz.Ben bunu bilmiyordum,enteresan geldi.Görüşme yaptığınız yayın evlerinde eğer biraz eğitimli bir göz olsaydı eserinizin başarıya mahkum bir iş olduğunu fark edip havada kapması gerekirdi.Bende bir karikatür kitabı hazırlığındayım.Durum bahsettiğiniz kadar sürümcemeli bir süreçse fazla hayale kapılmasam iyi olacak galiba:)..Ekipçe başarılarınızın devamını dilerim

Her iş aynı muameleyi görecek diye bir kaide yok. Aradan zaman geçtiği için yazmamda sakınca yok artık. Büyük bir yayıneviyle anlaşmış gibiydik, malum olaylar ve penguen hadiseleri yüzünden ben vazgeçtim onlarla iş yapmaktan.

devrimk

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
19 Ağu 2010
328
1,256
TvNet kanalında röportaj yaptık. Seyretmek isterseniz sitesinden Bilgi sekmesine tıklayın "Kitap Cafe 26.04.2014" yazan videoda program mevcut.

Radikal Kitap'a Berk Uralcan yazdı:

Bloglardan Yorumlar:
Pagan Çeşmesi:

Pizagor ve Deli Saçmaları...

TÇÇT:

Son düzenleme:

devrimk

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
19 Ağu 2010
328
1,256
İki tane aynı başlık olmuş, birleştirebilirseniz sevinirim.

devrimk

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
19 Ağu 2010
328
1,256
Comicdom Con Athens'e katıldığımızı yazmıştım. Digital-Era sitesinde konuya yer verilmiş. Bizim çizimler önünde de poz verilmiş. "Seyfrettin Efendi" yazmışlar ama o kadar hata olur.

Filinta Abuşoğlu Seyfettin Efendi kitaplarını inceledi.

Hep Devrim Kunter'le röportaj okumaktan bıktık diyorsanız bu röportajda Yasemin Baran, Ilke Keskin, Ümit Kireççi, Elif Kut, Kadir Özen, Rıza Türker var.
Bu vesileyle kitapta emeği geçen herkese, röportajı yapan Murat Tüfekçiler'e tekrar teşekkürler.

devrimk

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
19 Ağu 2010
328
1,256
Geekyapar'dan bir inceleme:

Gölge e-dergi'de bir inceleme daha.

Geçen zaman içinde forumdan okuyan var mı? Okuyanların bu seri hakkında fikirleri nelerdir?