Çizgi Diyarı Bugün TRT Çocuk'ta Kaçırmayın!

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Bugün gerçekleşen Kütüphaneler haftası kapsamındaki "Sokakta Çizgi Roman Okuyoruz" etkinliğinin Taksim ayağında yaklaşık 100 kişi vardı ve bunların sadece dördü çizgi roman okuyordu.

Biri ben, biri İlker, diğeri Mustafa ve Savaş.

TRT Çocuk sağolsun davetim üzerine geldi ve çizgi romanla ilgili fikrimizi sordu. Bugün TRT Çocuk'ta saat 20.40 Haberin Olsun programında bu sohbeti izleyebilirsiniz.

Not- Kaşarlanmış biri olarak hemen uzun uzun konuşup ÇROP falan dedim ben. Umarım diğerleri de forumun adını zikretmişlerdir kamera burunlarına dayandığında, duyamadım konuştuklarını.... :D

Hasta masta keyif aldım etkinlikten, dostlar sağolsun :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Ben ne dediğimi bile bilmiyorum..
Hak hukuk, gak guguk..
Çizgi Diyarından bahsetmek aklıma gelmedi..
Neyse tecrübe oldu..
Yerde oturmaktan da kıçım dondu..

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Kızımdan yediğim zılgıtın haddi hesabı yok :(
İş dolasıyla gelemedim ne yazık ki..
Ama Savok bizi başarıyla temsil etmiştir.
Yok beceremediyse elimden çekeceği var :d

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Eylemlerimiz sürecek..
vakaihayriyeinüvise not:
Biz bu yolda herşeyi göze aldık..

Bu arada evdeki televizyonları arızaya aldım..
Çoluk çocuk seyretmesin neme lazım..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Sohbetlerde, ödüllerde, TRT'de, kısacası Çizgi Diyarı olabilecek her yerde.
Ne o forumm, ne bu forumm, ne de şu forum; ben sana kurban olurum!.. :D

NOT: Çizgi diyarını TRT Çocuk'ta temsil eden sevgili üyelerimize gönülden teşekkürler. İyi ki varsınız!...

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Bugün gerçekleşen Kütüphaneler haftası kapsamındaki "Sokakta Çizgi Roman Okuyoruz" etkinliğinin Taksim ayağında yaklaşık 100 kişi vardı ve bunların sadece dördü çizgi roman okuyordu.

Biri ben, biri İlker, diğeri Mustafa ve Savaş.

TRT Çocuk sağolsun davetim üzerine geldi ve çizgi romanla ilgili fikrimizi sordu. Bugün TRT Çocuk'ta saat 20.40 Haberin Olsun programında bu sohbeti izleyebilirsiniz.

Not- Kaşarlanmış biri olarak hemen uzun uzun konuşup ÇROP falan dedim ben. Umarım diğerleri de forumun adını zikretmişlerdir kamera burunlarına dayandığında, duyamadım konuştuklarını.... :D

Hasta masta keyif aldım etkinlikten, dostlar sağolsun :)

Fantastik dörtlü,
şimdi sizin havanızdan geçilmez..
Bir imzalı resminizi alabilirmiyim abey :D

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Yarım saattir tüm saçmalıkları izledim..
Kandırıldık mı ne?
Kamera şakası mıydı tüm olanlar?..
Duygularımm...

Bu travmadan sonra iki ay foruma giremem..

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Zuhahaha çocuk haberlerini ve hava durumunuda izledim valla :d
Döndüm durdun ne kadar kanal varsa üstelik!
Vakanuvis bittin sen !
En kısa zamanda dernek ve bilumum takıldığın sahaflar basılacak :D
Sana kimse söylemedimi Şerif amcada 4 tüfek var diye:)

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Şerif amca..
Sen gerçeği söylesene..
Yönetimi yıkmak öyle değil böyle olur desene..
Bıyık altından gülücük atsana :)
Bu arada vallahi 10 100 1000 baloncuk yuttum :)
Hiç bu kadar reklam izlememiştim..

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
TRT Çocuk'u az sonra arayıp teşekkür edeceğim haberi yayınlamadıkları için çünkü dün akşama doğru kablolu uçtu ve tamir olunamadı bir türlü. İçlerine mi doğdu ne, kıyamadılar bana herhal :O)

Artık ne zaman yayınlanacağını öğrenir paylaşırım buradan. Ve tabii özür tv karşısında hayal kırıklığı yaşayanlardan.

Bilmem aşağıdaki fotolar bu durumu telafi eder mi?

%25C3%25A7rop%2Btaksim.jpg

taksim.jpg

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Bunu silemedim... yanlış içerikti... özür

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Tanıdık 3 yüz...Çizgiroman adına güzeldi ama sanki grup sözcüsü gibi Ümit konuştu ...

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Tanıdık 3 yüz...Çizgiroman adına güzeldi ama sanki grup sözcüsü gibi Ümit konuştu ...

Etkinlik destekçisi oluşumlardan biri ÇROP olduğundan birçok etkinlikte çizgi roman okuyan olduğu halde doğrudan bana gelindi yönetici olarak! Zaten çoğunlukla Aydın İleri, ben ve kütüphane yöneticileri konuştu çoğunlukla. Veya bazı okurlar...
Bu röportajda ise işin ilginci hepimize mikrofon uzatılmıştı. Ama benim konuşmanın yarısı diğerlerinin tamamı budanmış. Bir de üstüne üstlük sadece geyik olsun diye söylediklerimi kullanmışlar :p Yine de eğlendim ama ne bileyim, daha önemli şeyler vardı sanki.

Bu arada Şerif Engin hastaydım, ilaçlıydım ve bayılmak üzereydim o gün ama gözlerim kesinlikle seni ve kızını aradı belirteyim :)

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Etkinlik destekçisi oluşumlardan biri ÇROP olduğundan birçok etkinlikte çizgi roman okuyan olduğu halde doğrudan bana gelindi yönetici olarak! Zaten çoğunlukla Aydın İleri, ben ve kütüphane yöneticileri konuştu çoğunlukla. Veya bazı okurlar...
Bu röportajda ise işin ilginci hepimize mikrofon uzatılmıştı. Ama benim konuşmanın yarısı diğerlerinin tamamı budanmış. Bir de üstüne üstlük sadece geyik olsun diye söylediklerimi kullanmışlar :p Yine de eğlendim ama ne bileyim, daha önemli şeyler vardı sanki.

Bu arada Şerif Engin hastaydım, ilaçlıydım ve bayılmak üzereydim o gün ama gözlerim kesinlikle seni ve kızını aradı belirteyim :)

Videoyu izledim güzeldi ama çok kısa geçmişler, Ümit abi tam güzel mesajlar verirken kesmişler sözünü işlerinemi gelmedi nedir :Ğ