Gazeteler ve Çizgi Roman

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Milliyet gazetesine tekrar promosyon olarak ÇR verilmesiyle ilgili 07 Nisan'da yazdığım maile bugün "Talebiniz gerekli birimlere iletildi." şeklinde yanıt geldi. Gelişmeleri hep beraber takip edelim diye sizinle de paylaşmak istedim. Bakalım gelecek günler ne gösterecek. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Ben de bizim gazete bayi ile konuştum; "Vatan" gazetesi yaz döneminde "Conan" Lal serisinden verecekmiş.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Dostum eğer bize düşen bir durum olursa elimden geleni yapmaya varım bilirsin. "Bir yerlere mail gönderelim." dersen altına imzamı koyarım. Girişimin gerçekten takdire şayandır. Umarım iyi bir gelişme olur. Sağlıcakla.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Milliyet gazetesine tekrar promosyon olarak ÇR verilmesiyle ilgili 07 Nisanda yazdığım maile bugün "talebiniz gerekli birimlere iletildi" şeklinde yanıt geldi.Gelişmeleri hep beraber takip edelim diye sizinlede paylaşmak istedim.Bakalım gelecek günler ne gösterecek.:)

Milliyet'e yazmana gerek yoktu ki kardeş,
bana söylemen yeterliydi.
Ben promosyon olarak veririm.
Hemi de gazete bile almana gerek yok.
Aslında şaka olarak söylüyorum.
Çaban çok takdire şayan.
Umarım başarırsın.
Yukarıdaki esprime yönelik aşağıdaki kapak sana
benim promosyon hizmetim hakkında bilgi verilsin diye konmuştur.
Hem de 8 adet olaraktan.
Saygılarımla.

Coming soon...
5347.jpg

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Arkadaşlar konuya katılımınız için teşekkürler. Altay1944 dostum; kayıtsız şartsız desteğin için sana özellikle teşekkür ederim. Savok takdire şayan çaban diyorsun da yaptığım alt tarafı bir mail yollamaktan ibaret. Nasretttin Hocamızın misali ya tutarsa.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Arkadaşlar sanırım uğraşım sonuç verdi, dün Milliyet promosyon şeklinde Zagor, Büyülü Rüzgar ve Nathan Neverden birisini ücretsiz olarak verdi. Hem de Lal kitap Bonelli Comics serisinin orjinal kitaplarını.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Evet dostum, ben de akşam üzeri farkına vardım,
yetişemedim.Ayrıca Martin Mysterie'de vermiş.
Ben akşam üzeri Büyülü Rüzgar 39-40 alabildim.
Bir de Özel seri Zagor ÇİKO DEFİNE ADASINDA Sayı 44 alabildim.
Aslında sabah erken farkına varabilseydim, biraz daha toplardım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Ben de akşam eve dönerken markete uğradım, o zaman fark ettim, kalmamış. Haftaya heybeyle gideceğim..:D:D

A

a.Çağatay

Peki arkadaşlar şu anda böyle bir şey var mı?

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
Yakınlarda yine böyle bir promosyon yapıldı mı ya da yapılacak mı? Bilginiz var mı ?

''Yiğit''

Aktif Üye
8 Nis 2012
401
233
Mudanya/Bursa
Tombrax arkadaşım, şu anda bunun için çabalayan biri olduğunu sanmıyorum. Ya imza toplarız, ya da Sinbad abimiz gibi gazetelere mail yollarız...

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Hürriyet Gazetesi kupon karşılığında Teksas-Tommiks ciltleri veriyor.
19 kupon biriktirene Teksas 1-2 ve Tommiks 1-2 ciltleri verileceğini
bugünkü nüshasında duyurdu.Kitaplar Cem Demirbaş'tan.Demirbaş,
Hozcomics'in vaktiyle Teksas ve Tommiks'in orijinal sırasıyla Esse-Gesse
çizimlerini 34'er kitap halinde yayınladığı kitaplara 1960'lı yılların Samim
Utkun çizimi kapaklarını (Hozcomics'in Kit Taylor yayını gibi)ekleyerek
yeniden basıyor.Elimde bu kitaplar olduğundan hemen baktım.Her ciltte
4 kapak artı ön ve arka kapaklar olmak üzere 6 kapak var.
İlglenenler olabilir diye bilgi vereyim dedim...

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
Kuponla olmasa iyiymiş. Kupon biriktirdikten sonra alması dert. Hafta içi çalışıyoruz biz. :)

Teşekkürler haber için.

Kargo bedelini ödemeniz koşuluyla promosyonları almanızın bir yolu var.

Sözkonusu promosyonun dağıtımı sona erdikten sonra çeşitli dağıtım noktalarından Hürriyet'in deposuna geri dönen promosyon olursa bu depo'dan istek yapabilme şansınız var.

Önce elinizde ki kuponları Ad/Soyad/Açık adresinizi belirterek size verecekleri adrese gönderiyorsunuz, (kargo bedeli size ait) kuponlar tam ise sözkonusu promosyonu size gönderiyorlar. (Kargo bedeli size ait)

Genelde tüm promosyon kampanyalarından artan oluyor ama işi riske atmak istemiyorsanız (kalmayabilir de...) SMS kaydı yapıp dağıtım noktalarından almak...

Bilgi olarak aklınızın bir köşesinde bulunsun derim...

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Arkadaşlar sanırım uğraşım sonuç verdi dün Milliyet promosyon şeklinde Zagor,Büyülü Rüzgar ve Nathan Neverden birisini ücretsiz olarak verdi.Hemde Lal kitap Bonelli Comics serisinin orjinal kitaplarını.

2010'daki bu girişimim sonuç vermişti. Umuyorum Cuma günü Akşam Gazetesinden yetkili biriyle yaptığım görüşmede sanki çizgi roman promosyonu konusunda olumlu sonuç verecek gibi. Bekleyip görmek lazım.