Elric - The Balance Lost (2011)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
TEMİZLENMİŞ İŞİN LİNKLERİ AŞAĞIDADIR. LİNKLERİN İÇİN DE TEMİZLENMİŞ SAYI VE ORGINAL SAYI MEVCUTTUR. (LİNKLER ÇEVİRİ-BALONLAMA İŞİNİ YAPACAK ARKADAŞ BİLDİRİNCE KALDIRILACAKTIR.)

Elric_The_Balance_Lost_01_CVR_A-e1309964971153.jpg

Elric - The Balance Lost (2011)

Sayı 01:
Sayı 02:

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işeleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Adımı yayınlamanız bile önemli değil benim için. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi ve çevirilip-balonlanmış işin bu sitede de paylaşılmasıdır ricam. Çevirip Balonlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.
Temizlenen işlerden daha önce başlanmış olup devam eden, yayınlanmış olanları bildirirseniz linkleri kaldırım hemen.

Son düzenleme:

gruznan

Çeviri & Balonlama
20 Eki 2011
251
913
ingilizcelerini dün indirdim(6 sayı olmuş)...elric kitaplarını uzun zaman önce okumuştum...aklımda çok bişey kalmış değil...severek okuduğumu hatırlıyorum...ama çizgi roman tamamen farklı bir evrende geçiyor gibi...

bu hafta ingilizcelerini okuyup inceleyeceğim...benim ingilizcem bu iş için yeterli olmayabilir...yani en ünlü fantastik karakterlerden birinin çevirisini yapmak; üstelik neil gaiman'ın ön sözüyle!...

ama temizlenmiş balonlar olayı çok hoşuma gitti :) büyük kolaylık!

okumayı bitirince haber veririm...

usta çevirmenlerden yapmak isteyen yok mudur, gerçekten?

gruznan

Çeviri & Balonlama
20 Eki 2011
251
913
kusura bakmayın...bu işi yapmaya pek gönüllü değilim...

bir kaç nedeni var ama birincisi beni fazlasıyla zorlayacak olan dili...hikaye oldukça karışık ve ayrıntılı, pek çok yerde anlamakta güçlük çekerken çevirisini yapmam bana çok külfetli geliyor...

diğer bir neden de hikayenin beni çekmemiş olması...açıkçası yaparken zevk alacağımı düşünmediğim için bu işi ustalarına bırakmayı tercih ediyorum...

şu an pitt'le devam edeceğim...çeviri tam bana göre ve balonlamada elim epey alıştı, hızlandım...belki pitt serisi tamamlandıktan sonra tekrar düşünebilirim...

kolay gelsin...

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Keyif almadan yapacağınız iş size işkence olabilirdii. Mantıklı bir yaklaşım olmuş.

Çalışmalarınız da kolaylıklar dilerim.