Ff (2011)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
TEMİZLENMİŞ İŞİN LİNKLERİ AŞAĞIDADIR. LİNKLERİN İÇİN DE TEMİZLENMİŞ SAYI VE ORGINAL SAYI MEVCUTTUR. (LİNKLER ÇEVİRİ-BALONLAMA İŞİNİ YAPACAK ARKADAŞ BİLDİRİNCE KALDIRILACAKTIR.)

ff1.jpg

FF (2011)

FF HumanTorch öldükten sonraki Fantastik Four'un Spider-Man'inde ekipte olduğu yeni serisi. Şu an 3 sayı yayınlandı. Diğer sayılar da yayınlandıkça temizleyeceğim...

Proturk Tarafından Çeviri Balonlaması Yapılmaya Başlanmıştır...

Sayı 01: http://www.cizgidiyari.com/forum/ceviri-ve-balonlamalar/36161-future-foundation-ff-2011-sayi-1-a.html

Sayı 02: http://www.cizgidiyari.com/forum/proturk/36475-future-foundation-ff-2011-sayi-02-ceviri-ve-balonlama.html

Sayı 03 (Çevirilmemiş Temiz Link):
Sayı 04 (Çevirilmemiş Temiz Link):
Sayı 05 (Çevirilmemiş Temiz Link):
Sayı 06 (Çevirilmemiş Temiz Link):
Sayı 07 (Çevirilmemiş Temiz Link):

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işeleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Adımı yayınlamanız bile önemli değil benim için. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi ve çevirilip-balonlanmış işin bu sitede de paylaşılmasıdır ricam. Çevirip Balonlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.
Temizlenen işlerden daha önce başlanmış olup devam eden, yayınlanmış olanları bildirirseniz linkleri kaldırım hemen.

Son düzenleme:

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
2. sayı eklenmiştir.... (yetkisi olan birisinden konun başlığında ki yanlışlıkla ufak yapmış olduğum "f" harfini büyük yapmasını rica ederim... teşekkürler... :))

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
arkadaşlar benim işim gücüm var takipçisi olamam:D
bu filmografi beni sıkmaya başladıııı!!
verin yetkisini değiştirsin konu başlığınıııı:d
gidiyorum bak! dedim ya işim gücüm var benim:D

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
sizi sıkan nedir sevgili şerif bey... :D bileyimde daha az sorun çıkarayım (bu arada sanırım acemilik dönemimden sonra ilk düzeltme istemem bu... :D yada benden habersiz mesajlarımımı düzenliyorsunuz... :D hmmmm.... hiç farketmemiştim bende hep standart formatta mesaj açıyorum düzenli oluyor diye seviniyordum... :D demek arkasındaki sizdiniz bu düzenin... :D)

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,809
sizi sıkan nedir sevgili şerif bey... :D bileyimde daha az sorun çıkarayım (bu arada sanırım acemilik dönemimden sonra ilk düzeltme istemem bu... :D yada benden habersiz mesajlarımımı düzenliyorsunuz... :D hmmmm.... hiç farketmemiştim bende hep standart formatta mesaj açıyorum düzenli oluyor diye seviniyordum... :D demek arkasındaki sizdiniz bu düzenin... :D)

Allah muhabbetinizi arttırsın dostlar. Çizgi romanı aştık, nice dostluklara inşallah...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
İsyan çıkartıp bu yönetimi değiştirmeyi düşünüyorum:D
sizler bir kaç kişi varsınız zaten ortalığı karıştıran!!! velevki sizlere ufak tefek rüşvet vermezlerse başta tsubasa ve bakunin olmak üzere köklü değişim düşünüyorum:D

eyyy yöneticiler duyun sesimiiii!!
filmografi ,blackbishop, gülyabani, katr tiltmahmut gibi ortalığı yıkanlara başlık değiştirme,konu değiştirme vesaire gibi işeleri için yetki veriniz.. olmadı dediğim gibi ihtilal planlıyorum isyan kapıdaaa!!!:D

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
Şerif Bey isyanı açık ettiniz gizliden yapardık bişiler... :D Şimdi karşı önlem alacaklar... :D (Bu arada yetkisi olan biride çıkmadı ya... :D)