All Star Superman 2005-2008

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
TEMİZLENMİŞ İŞİN LİNKLERİ AŞAĞIDADIR. LİNKLERİN İÇİN DE TEMİZLENMİŞ SAYI VE ORGINAL SAYI MEVCUTTUR. (LİNKLER ÇEVİRİ-BALONLAMA İŞİNİ YAPACAK ARKADAŞ BİLDİRİNCE KALDIRILACAKTIR.)

Ferio ve Darkruse tarafından tamamlanmıştır...

9742_400x600.jpg

All Star Superman 2005-2008

2005 yılında yayınlanmaya başlayan serinin 12 sayıdır. Son Sayısı 2008 yılında yayınlanmıştır.

Yazar: Grant Morrison
Çizim: Frank Quitely
Digital Renklendirme: Jamie Grant

Ferio ve Darkruse tarafından tamamlanmıştır...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işeleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Adımı yayınlamanız bile önemli değil benim için. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi ve çevirilip-balonlanmış işin bu sitede de paylaşılmasıdır ricam. Çevirip Balonlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.
Temizlenen işlerden daha önce başlanmış olup devam eden, yayınlanmış olanları bildirirseniz linkleri kaldırım hemen.

Son düzenleme:

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
206
Ferio&Darkruse bu serinin çeviri ve balonlamasına başlamış ilk sayıyı da paylaşmışlar :)

Craban

Yeni Üye
10 Tem 2010
18
88

Çeviri ve balonlaması başladı iki arkadaşımız tarafından. Olur da bir dostumuz farkında olmadan çeviriye girer diye haber vereyim dedim.

Edit: lemazmatik de durumu bildirmiş zaten şimdi gördüm.

Son düzenleme: