Superman'ın Oğlu DC Rebirth 1

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir

Raven tarafından hazırlanan kapak yukarda

Orjinal Kapak

Sevgili Kaptanımız Bakunin beni tehdit etti olmadı fumettiye geçeyim diye en sonunda ben comicse geçeyim bari dedi ve son çıkan Superman Rebirth serisini hem çeviridi hem balonladı :)

Afiyetle okuyunuz efendim.

Muhteşem kapak içinde Raven çalıştı unutulmasın.
Ben mi?
Bende sizin gibi okuyacağım sadece :)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Yeniden doğan amma da kahraman var.Bu aralar bir reenkarnasyon furyasıdır gidiyor.Bakalım sonu nolcak.Şerifim sen fumettici değil miydin yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.Çok sağol.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,618
hiçbiryerde :)
Ne hızlısınız dostlar!
Bakunin, Raven ve Şerif
elinize sağlık, teşekkürler.
"Rebirth" evrenini çabuk
tanıyacağız bu serilere el
atan sevgili dostlarımız
sayesinde...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Bunlar adamu ribörttürürler ya..
Sevgili kaptanım bırak bunları şerifengin niye mutlu olsun çevir fumetti gözümüz gönlümüz şenlensin, bazıları da fazla havaya girmesin ki o kim olduğunu iyi bilir...
Ama yine de okuyacağım...
Teşekkürler emeğin için.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Son dönemlerde Marvel ile ilgilenmekten DC'den biraz kopmuştum.
Yeniden Doğuş ile dikkatimi tekrar DC üzerine yöneltiyorum.
Değerli dostlarımın hazırladığı bu sayıyı da keyifle önce okunacaklar arasına alıyorum.
Elinize sağlık.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Teşekkürler ama Bu çizgi romanın telifi YKY'da değil miydi?

Şuan için YKY ile Rebirth serilerinin bir anlaşması yok bilindiği kadarıyla.

Merak etmeyin sizden çoook daha fazla dikkat ediyoruz biz telif haklarına.
Çeviri yapan arkadaşları biz uyarıyoruz biz kaldırıyoruz ama iki de bir birisinin çıkıp şu telifli bu telif diye peşimizde olunması hisside sıkıcı olmaya başladı!

Batman ise apayrı bir konu Sevgili Yıldıray çizdi ve ülkemizde yayınlanacak.
Gördüğünüz gibi sizden daha ayrıntılı takip ediyoruz.

Son düzenleme:

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
Batman'ın tüm çizgi romanlarının(yan karakterleri de dahil) telifi JBC yayıncılıkta.

o telif belgesini görmeyi çok istiyorum ve görmedikçe de telifli olmadıklarına inanıyorum. "tüm yan karakterleri ile birlikte tüm batman serileri" ne kadar inandırıcı bir tanım değil mi? ayrıca bu iş bizim işimiz (telif vs. düşünmek) sizin değil. biz gerekli olan zamanda gerekli hareketleri yaparız siz okumanıza bakın düşünmeyin bunları.

Son düzenleme:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Bu telif hakıyla ilgili bir şey de ben yazmak istedim...Arkadaşlar eminim bu kitapları bize çevirip,balonlayıp sonrada sunan arkadaşlar bu mevzuda bizden çok daha hasastır...Zira çeviri ve balonlama hiç de oyle kucumsenecek kadar kolay degıldır...(kendimden biliyorum).Dolayısıyla bazen tek bir konusma bolonu için bile saatler harcayan bu arkadaslarım İnanın bana bu konuda herkesden daha hassas davranıyorlardır...Cunku kımse cevırıp ve balonladıgı bır hıkayeyı cöpe atmak istemez.Ve bize kalan bunca emekten sonra sadece okumak oluyor,daha fazlasını yapmak isteyenler ise bu güzel paylasımı bızlere ulastıranlara teşekkür edebilir....Ben kendi adıma bu kitapta emeği gecen herkese sonsuz teşekkür ediyorum....Saygılarımla.