30 GÜN GECE - Kızıl Kar (Tam seri)

30 GÜN GECE - Kızıl Kar (Tam seri)

azizelaziz

Like Tree118Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27.Aralık.2019, 02:17   #1
Çeviri Balonlama

azizelaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 81992
•Rep Seviyesi :
azizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond repute
13yas19 30 GÜN GECE - Kızıl Kar (Tam seri)
Steve Niles ve Ben Templesmith tarafından yaratılan 30 DAYS of NIGHT 'ın 3 kitaplık ilk serisi IDW Publishing tarafından 2002 yılında, ülkemizde de JBC Yayıncılık tarafından 2008 yılında yayınlanmıştı.

Çok beğenilen bu vampir-korku serisi 2007 ve 2010 yıllarında sinemaya da uyarlanmıştı.

Benim burada paylaştığım 3 kitaplık 30 DAYS of NIGHT - Red Snow ise 2007 yılında yayınlanmış ve ana serinin 10. sırasında yer almakta.

Konusuna gelecek olursak;
Yıl 1941... Hitler'in Murmansk liman şehrini almak ve Sovyetlere bu yoldan gelen müttefik yardımını kesmek için başlattığı Gümüş Tilki Operasyonu meşhur Rus kışında sürmektedir. İngiliz askeri temsilcisi Onbaşı Charlie Keating, Sovyetler tarafından yapılan savaşı ve Stalin'e yapılan yardımları gözlemlemek için bölgededir ama bu görevinde, karşısında Nazilerden daha korkunç bir düşman bulacaktır...

Çözünürlük: 300 dpi, 2500x3794 Font: Comic Strip MN

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
(57 Mb)

(48 Mb)

(53 Mb)

Not: 1. Bütün dipnotlar kendime aittir. 2. Kitap, az da olsa argo barındırmaktadır.

Konu azizelaziz tarafından (27.Aralık.2019 Saat 02:36 ) değiştirilmiştir.
azizelaziz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 02:23   #2
Çeviri Balonlama

orpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 105028
•Rep Seviyesi :
orpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond repute
Uykum kaçacak korkudan biliyorum...ama okumadan da yatamayacağım...
Teşekkürler üstadım...
orpa isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 02:34   #3
Onursal Üye

yazicizahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 350204
•Rep Seviyesi :
yazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond repute
Harika paylaşım üstadım.Ama bu saatlerde bakamıyacağım.Sunum resimleri bile korkutucu.Teşekkür ederim.Elinize sağlık.Sevgi ve saygılar ve de Korkular.Bırrrr.
yazicizahmet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 02:38   #4
Onursal Üye

hayriflix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
hayriflix is on a distinguished road
Çok teşekkürler.
azizelaziz, scanfan ve turhal bunu beğendi.
hayriflix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 11:58   #5
Aktif Üye

tetrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15010
•Rep Seviyesi :
tetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond reputetetrax has a reputation beyond repute
Filmi beğeni ile izlemiştim.
Şimdi o filme ilham veren çizgiromanı okuyacağım.
Elinize sağlık, çok teşekkürler.
sarkomer, azizelaziz ve turhal bunu beğendi.
tetrax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 16:40   #6
Süper Üye

jagdpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5016
•Rep Seviyesi :
jagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond repute
Bir an için "The Hot Snow - 1972" sovyet filminin çizgi roman uyarlaması diye düşünmüştüm . Paylaşım için teşekkürler .
sarkomer, azizelaziz ve turhal bunu beğendi.
jagdpanther isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 17:39   #7
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1746358
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Müthiş kitaplar için çok teşekkür ederim üstadım.
Bizde tek kitapta yarım kalmıştı sanırım bu seri,
okumuş, beğenmiştim o kitabı. Şimdi bu özenli
çeviri ve düzenleme ile keyifle okuyacağım. Var
olun "azizelaziz" üstadım.
sarkomer ve azizelaziz bunu beğendi.
Alt 27.Aralık.2019, 18:21   #8
Aktif Üye

Tormenter666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5016
•Rep Seviyesi :
Tormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond reputeTormenter666 has a reputation beyond repute
Elinize sağlık keyifle okuyacağım bir seri daha
azizelaziz bunu beğendi.
Tormenter666 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 20:21   #9
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

odenat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1072418
•Rep Seviyesi :
odenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond repute
Çok teşekkürler, ben sinema filmini hiç duymamıştım. Önce kitapları bir okuyayım, sonra filmine de bakayım.
azizelaziz ve turhal bunu beğendi.
odenat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2019, 22:16   #10
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1044687
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
İlk sayıyı okudum. Kalanı bu gece...

Teşekkür ediyorum, her üç sayı için...
azizelaziz ve turhal bunu beğendi.
direnc11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil