MISTER NO - Revolution 1 & 2 - TR (Tanıtım Amaçlıdır)

MISTER NO - Revolution 1 & 2 - TR (Tanıtım Amaçlıdır)

azizelaziz

Like Tree208Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30.Ağustos.2019, 00:12   #1
Çeviri Balonlama

azizelaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 81992
•Rep Seviyesi :
azizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond repute
18yas19 MISTER NO - Revolution 1 & 2 - TR (Tanıtım Amaçlıdır)
Marvel, DC vs. Comics kahramanlarının paralel evreni olur da, bizim Fumetti kahramanımızın niye olmasın? Bu düşünceyi altı kitaplık seriyi yaratan Michele Masiero sizin de okuyacağınız gibi, birinci kitabın iç kapak yazısında gayet güzel açıklamış. Gerçi 40 yıllık Mister No hayranlarından mutlaka yadırgıyanlar da olacaktır. (Aylık seri yeni maceralarla yeniden başladı İtalya'da bu arada.) Evet alışıldık Mister No'dan daha sert, az erotizm soslu, bolca argo içeren bir seri... Zaten kendileri de o yüzden yayınlarken ''Müstehcen İçerik'' ibaresini koymuşlar kapağa. Ben de mecburen +18 koymak zorunda kaldım. Her ne kadar +16 kurtarsa da (Netflix'in +16'sı değil tabii ) maalesef öyle bir sembol yok sitemizde... Ayrıca Mister No'nun New York'tan gidişine tutunda, 4 yapraklı yonca hikayesine, Mister No adını alışına kadar her şey yeniden yazılmış bu evrende.

Aslında birkaç arkadaş çeviriye başladıklarını söylemesine rağmen onlardan ses çıkmayınca hayranı olduğum bu kahramanın bu serisine ben el atmak zorunda kaldım.

Gerek senaryo olsun, gerekse çizimler ve renklendirme olsun ben çok beğendim. Titiz bir çalışma sonucu beğenilerinize sunuyorum. Umarım sizler de beğenirsiniz! Orijinaller için ''ert1569'' isimli arkadaşa da ayrıca teşekkürler!

[/url]

TANITIM AMAÇLIDIR!..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

TANITIM AMAÇLIDIR!..

Çözünürlük: 1984x2716, 300 dpi - Font: Comic Strips Mn

Not: Kitabın orijinalinde olmayan bütün dipnotlar ve diğer dillerdeki çeviriler şahsıma aittir!

Konu azizelaziz tarafından (30.Ağustos.2019 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.
azizelaziz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 00:28   #2
Kıdemli Üye

halit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 17
•Rep Seviyesi :
halit is on a distinguished road
Emekleriniz için teşekkürler.
kusto, murtaza5, KARAOĞLAN ve 3 kişi bunu beğendi.
halit isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 00:50   #3
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267319
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Süpersin azizelaziz, ellerine kollarına sağlık, çok teşekkürler.
Devamlarını bekleyeceğiz.
kusto, murtaza5, KARAOĞLAN ve 3 kişi bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (11.Eylül.2019 Saat 10:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla.
Beymelikli18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 00:53   #4
Süper Üye

Dedecan 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 45427
•Rep Seviyesi :
Dedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond repute
Azizelaziz"in eline sağlık, tebrik ederim ...
kusto, murtaza5, mustibey ve 2 kişi bunu beğendi.
Dedecan 61 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 01:00   #5
Çeviri Balonlama

Pertev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 115323
•Rep Seviyesi :
Pertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond reputePertev has a reputation beyond repute
"Aslında birkaç arkadaş çeviriye başladıklarını söylemesine rağmen onlardan ses çıkmayınca hayranı olduğum bu kahramanın bu serisine ben el atmak zorunda kaldım."

O sözü veren bendim... Çeviriyi de yaptım... Fakat tel'if (lisans) problemi yüzünden
yayına veremedim...

Teşekkür ederim...
kusto, Baltimora, murtaza5 ve 6 kişi bunu beğendi.

Konu Pertev tarafından (30.Ağustos.2019 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.
Pertev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 01:36   #6
Onursal Üye

yturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 66733
•Rep Seviyesi :
yturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond repute
Harikasın üstat.
Yeni nesil Mister No'lar için teşekkürler.
kusto, murtaza5, mustibey ve 2 kişi bunu beğendi.
yturan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 02:07   #7
Kıdemli Üye

saruhandurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
saruhandurmaz is on a distinguished road
Elinize,emeğinize sağlık.
kusto, murtaza5, mustibey ve 1 kişi bunu beğendi.
saruhandurmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 03:36   #8
Çeviri Balonlama

azizelaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 81992
•Rep Seviyesi :
azizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond reputeazizelaziz has a reputation beyond repute
Alıntı: Pertev´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"Aslında birkaç arkadaş çeviriye başladıklarını söylemesine rağmen onlardan ses çıkmayınca hayranı olduğum bu kahramanın bu serisine ben el atmak zorunda kaldım."

O sözü veren bendim... Çeviriyi de yaptım... Fakat tel'if (lisans) problemi yüzünden
yayına veremedim...

Teşekkür ederim...

Açıkcası ben sizden bahsetmemiştim ama keşke yayınlasaydınız. Dediğiniz şekilde bir problemde, siteden link kaldırılmıyor mu zaten? Kaldı ki sadece İtalya baskısı olan bir kitabın, önce orijinal basımının internette yer almaması daha önemli değil midir?

Konu azizelaziz tarafından (30.Ağustos.2019 Saat 03:39 ) değiştirilmiştir.
azizelaziz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 04:21   #9
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 152089
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Bu çok değerli sayılar için çok teşekkürler. Aziz bey.
Merakla okuyacağım...
mustibey ve azizelaziz bunu beğendi.
Dindar Diker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 10:23   #10
Kıdemli Üye

bylrzgr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5143
•Rep Seviyesi :
bylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond reputebylrzgr has a reputation beyond repute
Günümü neşelendicek kadar müthiş bir paylaşım. Çok teşekkürler.
mustibey ve azizelaziz bunu beğendi.

Konu bylrzgr tarafından (30.Ağustos.2019 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.
bylrzgr isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil