Superman Animasyonları

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,550
Midgard
Neredeyse bütün Superman animasyonlarını izlemiş biri olarak Superman Animasyonlarının bi' listesini yapma gereği duydum kendimde. Her ay Superhero ayın kahramanı olmuyor ya :D

GalleryMovies_1900x900_AllStarSuperman_52abb51d6abe29.66862457.jpg

All-Star Superman serisinin animasyonu. Çizgiromanının ne kadar güzel olduğunu bilen bilir :D

Superman-Vs-The-Elite.jpg

Bu kadar güzel bir animasyon nasıl tarif edilir. Tek kelimeyle "harikulade".

Superman-Batman-Apocalypse-BDCover.jpg

Batman, Superman, Supergirl ve karşılarında Darkseid. Daha ne istiyo'sunuz? :D

Superman_Batman_Public_Enemies_one_sheet_v2.jpg

Arkabahçe Yayıncılık tarafından ülkemizde basılmış olan Halk Düşmanları'nın animasyonu. Çizgi romanı kadar keyifli.

Superman-Shazam.jpg

Kısa bi' DC animasyonu. Çok iyi ikili olabileceğini düşündüğüm (ki Superman'in DC'de ikili olup sırıtacağı karakter sayısı bir elin parmaklarını geçmez) iki kahramanın tadımlık animasyonu.

supermanbrainiacattacksr.jpg

Bir türlü izleyemediğim bir diğer animasyon. Diyar'da linki vardı onu bulup izlemek lazım aslında.

Superman_Doomsday_DVD_Cover.jpg

Ülkemizde "Yarım bırakılan çok kaliteli seriler" kervanında bulunan Doomsday macerasını okudunuz ve devamını merak ediyorsanız bu animasyon tam size göre. Gerçi çizgiromandaki kadar tat alamamıştım dövüş sahnesinden.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Hani biz Supi'ci değildik Abdullah :mad:, valla Supi hiç dilinden düşmüyor :7:, neyse ben orak/çekiç Supi’yi çok tuttum :D, dün okudum :Ğ, yeni bir eylem planı mı yapsak ne yapsak yani ;)