Ayın kahramanı anketi 08..

Ayın kahramanı anketi 08..

• Kullanılan toplam oy
    62
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Sevgili arkadaşlar yeni Kahraman'ımızı belirleme zamanı..Oylama ayın 13.ünde sona erecek ve yeni kahramanımızı enine boyuna inceleme fırsatımız olacak.

Ankette oy kullandıktan sonra bir sonraki seçme için bir öneride bulunmanızı da rica ediyorum.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Ben oyumu Yüzbaşı Volkan için kullandım.Neden derseniz bu seçenekler arasında ilk aklıma gelen 4 kahramandan biriydi.Bir sonraki seçmede Flash Gordon tercihim olacak.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Nick Raider'dan sonrasına bakmadım bile :D Eğer ayın kahramanı olursa varsa Türkiye'de basılmamış bütün maceralarını çevirmeye gönüllü olacak biriyle balonlamaya da hazırım :)

Büyüğüm beyazım şu listeye Comics ekleyelim biraz :) Gelecek ay ki adayım rahmetli olması dolayısıyla Peter Parker olacaktır. O çok güçlü bir aday derseniz Punisher diyorum :)

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Ben Flash Gordon dedim. Şu sıralar Çizgi Diyarında bir Baytekin fırtınası esiyor, bu fırtınaya da uygun bir seçim diye düşündüm. Zaten en sevdiğim kahramanlardan biridir.

Bir sonraki anket için Bob Morane'i önerebilirim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Ben Flash Gordon için kullandım,çizgilerini de en az maceraları kadar beğeniyorum.Bir sonraki listedeZagor da olursa çok sevinirim-gerçi o zaman listeye başka isim koymaya da gerek kalmaz çünkü o Zagor....-

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Ten ten dışında secebileciğim bir karakter yokdu.

Göstermelik de olsa bir tane comics kahramanı ekleseniz.
Biz de kendimizi dışarda kalmış hissetmeyelim. :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,462
Yüzbaşı Volkan niyemi bi sürü macerasını çocukken ve gençliğimde okudum ve sevdiğim bir karakater. Kara Murat ta tabi ki olabilirdi ama daha çok Yüzbaşım bana cazip geldi.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
ben de ten ten'i seçtim,
çocukken,gençken ve ihtiyarlıkta da
okuyabileceğim ten ten'i...
Sonraki kahraman Mister NO olsun...
farklı karakterleri isteyenler için
anket formatı daha çok kahramanın seçilme
şansı olacak şekilde yapılabilir mi,bilmiyorum...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Ben aynı Büyükbeyaz gibi Yüzbaşı Volkan'a oy verdim. Aynı İlkhan Tok dostum gibi gelecek oylamaya Kaptan Swing'in eklenmesini istiyorum. :)

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
Geçen seferki gibi olmuş yine... Comicslerden ne haber sevgili büyükbeyaz? Şu anketi bir comics, bir fumetti mi yapsak? Hep fumetti, hep fumettiden iyi olur herhalde.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Hocam olmuyor, valla protesto edecektim :D Flash Gordon'dan başka Amerikan türü yok. Sonra izlediğim çizgifilmleri hatrına Ten ten dedim.
Sonraki ay için birkaç Comic önerisi sunayım:
Superman
Örümcek Adam
Flash
Hulk
Green Lantern
Punisher
Spawn
Rorschack
her ay ikişer ikişer eklenebilir ama Tommiks konulursa kesin oyumu ona veririm :4:

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Tabikide Yizbaşı Volkan :)
ve birsonraki aday Bytekin yani Flash Gordon (sade ve akıcı üslubuyla ''Devamı Gelecek Ay'' da..

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Böyle olunca oyum boşa gitmiş gibi hissediyorum :D Yüzbaşı Volkan seçilse de okuduğum karakterlerin seçilme geleneği bozulmamış olsa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...