Ayın kahramanı 07, KIZILMASKE..

Ayın kahramanı 07, KIZILMASKE..

Ayın Kahramanı Bölümü

Like Tree24Likes
  • 8 Post By büyük beyaz
  • 1 Post By pandora1972
  • 1 Post By harp55
  • 2 Post By büyük beyaz
  • 2 Post By abdullah
  • 1 Post By pandora1972
  • 6 Post By albay

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-12-2012, 01:01   #1

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1145519
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Icon9 Ayın kahramanı 07, KIZILMASKE..
Yaptığımız anket sonucu ayın kahramanı KIZILMASKE seçilmiştir.Oy kullanan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.Umarım gerekli ilgi ve bilgiyle Ölümsüz ruh hakkında bilmediğimiz ilginç fikirlere ulaşırız.Yayınların seyri,çizerler,dünyadaki konumu,ilginç bulduğumuz maceraları,kostümü,yaşadığı ortam VS..10 kaplan gücünde bir bilgi yığını olmasını arzu ediyorum.

Alt 14-12-2012, 01:02   #2

pandora1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 73421
•Rep Seviyesi :
pandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond repute
Wbtr
Vayyyy site güzel bir seçim yapmış
söylenmedik söz kaldı mı acaba hakkında
hiç düşünmemiştim.
deadlouse71 likes this.
pandora1972 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2012, 01:03   #3

•Rep Puanı : 366271
•Rep Seviyesi :
harp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond repute
kanka hakkında bir yazı yazarsın artık. yada ben yazarım sen redakte edersin.
pandora1972 likes this.
harp55 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2012, 01:03   #4

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1145519
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Alıntı: pandora1972´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Vayyyy site güzel bir seçim yapmış
söylenmedik söz kaldı mı acaba hakkında
hiç düşünmemiştim.

Daha ne biliyonki
Alt 14-12-2012, 01:03   #5

abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
abdullah is on a distinguished road
Oy verdiğim kahramanlar kazanınca daha bi seviniyorum. Umarım bol paylaşım olur,asırlardır sürüp gelen bir kahraman sülalesini tanımak güzel olacak.
abdullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2012, 01:06   #6

pandora1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 73421
•Rep Seviyesi :
pandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond repute
Wbtr
Editörüm, sanki çaktırmadan çaktırmadan bana yazı konusu çıkıyor ama beni bunda pas geçin cidden yeni bir bilgim yok.
Olsa dükkan sizin
deadlouse71 likes this.
pandora1972 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2012, 01:31   #7

•Rep Puanı : 1933
•Rep Seviyesi :
ElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant futureElimeS has a brilliant future
ElimeS - MSN üzerinden mesaj gönder
Tabii ki Kızıl Maske Olacak Başka Kim Olabilir ?
ElimeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2013, 13:46   #8

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
kahraman131 is on a distinguished road
Oylamaya katılamadım Fakat bencede Fantom.
Ölümsüz kahraman.
kahraman131 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2013, 15:18   #9

albay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 136019
•Rep Seviyesi :
albay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond repute
birden çocukluğuma dair bir anıyı hatırladım ve engellenemez bir şekilde paylaşma isteği doğdu.
'' çocukken bizim mahallede o zamanki adıyla Tek'in (Türkiye Elektrik Kurumu) bir trafosu vardı. birgün arkadaşlarla dolaşırken bu trafonun yanında mola verdik. o zamana kadar dikkatimi çekmeyen kuru kafa levhasını görünce dehşetle irkildim. kızılmaske bizim mahalleye gelmişti ve işaretini vurup gitmişti. arkadaşlara hemen gitmemiz gerektiğini , oranın çok tehlikeli olduğunu söyledim. telaşımdan diğer arkadaşlar şaşkınlığa uğramıştı. kuru kafa levhasını gösterip, lan gidelim diyom size, görmüyonuz mu adam gelip levhasını asmış lan, bu onun işareti, bi gelirse hepimizi çok kötü döver diyerek, apar topar oradan uzaklaştık, uzaklaşma sürecinde hayal gücümün yettiğince olayı abartıp akıllarında kalıcı bir yer bırakmıştım. bir iki gün sonrasında olay esnasında orada bulunmayan bir arkadaşımla ikili gezerken bana trafo binasını gösterip ' la biliyonmu şu binanın sahibi maskeli bi adammış yaklaşanı çok kötü dövüyormuş...' kızılmaskeden dayak yememek için bayağı uzun bir süre oraya hiç yaklaşmamıştık. ''
albay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
ayın kahramanı

Seçenekler
Stil