Ayın kahramanı 07, KIZILMASKE..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Yaptığımız anket sonucu ayın kahramanı KIZILMASKE seçilmiştir.Oy kullanan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.Umarım gerekli ilgi ve bilgiyle Ölümsüz ruh hakkında bilmediğimiz ilginç fikirlere ulaşırız.Yayınların seyri,çizerler,dünyadaki konumu,ilginç bulduğumuz maceraları,kostümü,yaşadığı ortam VS..10 kaplan gücünde bir bilgi yığını olmasını arzu ediyorum.:)

260883.jpg

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Vayyyy site güzel bir seçim yapmış
söylenmedik söz kaldı mı acaba hakkında
hiç düşünmemiştim.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,228
kanka hakkında bir yazı yazarsın artık. yada ben yazarım sen redakte edersin.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Oy verdiğim kahramanlar kazanınca daha bi seviniyorum. Umarım bol paylaşım olur,asırlardır sürüp gelen bir kahraman sülalesini tanımak güzel olacak.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Editörüm, sanki çaktırmadan çaktırmadan bana yazı konusu çıkıyor ama beni bunda pas geçin cidden yeni bir bilgim yok.
Olsa dükkan sizin:D

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
birden çocukluğuma dair bir anıyı hatırladım ve engellenemez bir şekilde paylaşma isteği doğdu.
'' çocukken bizim mahallede o zamanki adıyla Tek'in (Türkiye Elektrik Kurumu) bir trafosu vardı. birgün arkadaşlarla dolaşırken bu trafonun yanında mola verdik. o zamana kadar dikkatimi çekmeyen kuru kafa levhasını görünce dehşetle irkildim. kızılmaske bizim mahalleye gelmişti ve işaretini vurup gitmişti. arkadaşlara hemen gitmemiz gerektiğini , oranın çok tehlikeli olduğunu söyledim. telaşımdan diğer arkadaşlar şaşkınlığa uğramıştı. kuru kafa levhasını gösterip, lan gidelim diyom size, görmüyonuz mu adam gelip levhasını asmış lan, bu onun işareti, bi gelirse hepimizi çok kötü döver diyerek, apar topar oradan uzaklaştık, uzaklaşma sürecinde hayal gücümün yettiğince olayı abartıp akıllarında kalıcı bir yer bırakmıştım. bir iki gün sonrasında olay esnasında orada bulunmayan bir arkadaşımla ikili gezerken bana trafo binasını gösterip ' la biliyonmu şu binanın sahibi maskeli bi adammış yaklaşanı çok kötü dövüyormuş...' kızılmaskeden dayak yememek için bayağı uzun bir süre oraya hiç yaklaşmamıştık. ''