İlk Okuduğum Martin Öyküsü

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Veee yine öykünün adını unuttum, aferin bana.

İlk Okuduğum öyküde akıllı bir sivrisinek vardı ve Martin Amca onunla küçük bir kulübede kısılı kalıyordu. Sokulursa hemen ölecekti. Büyük bir mücadele hatırlıyorum hepsi bu... Tabii sinek ölüyordu :) Martin ölse seri yarım kalırdı. :'(

Çok sevmemiştim Martin'i bu öyküden dolayı. Biraz heyecanlanmış ama sıkılmıştım. Sonradan biraz daha okuma gerekçesi bulmuştum.

11 Nis 2010
594
585
Bu öyküyü bende hatırlamadım,
Mümkünse sayısını verir misiniz?
Teşekkürler.

Ben ilk Gençlik pınarını okumustum.

kersel

Yeni Üye
24 Eki 2009
90
39
martin amcanın ilk hangi macerasını okuduğumu hatırlamıyorum ama tay yayınlarından çıkan ölüm uykusu macerası ilkler arasındadır ,bana child' s play (çocuk oyunu) filmindeki katil bebek Chucky'i hatırlatıyor ve beğendiğim bi öyküydü.Birde Geriye Sayma adlı macerasını çok beğenmiştim yetişkin bir adamın giderek çocuklaştığı bir maceraydı okumadıysanız tavsiye ederim,forumda mevcuttur ,paylaşan arkadaşlar sağolsun ...

Baldar

Kıdemli Üye
27 Şub 2012
126
387
Bu öyküyü bende hatırlamadım,
Mümkünse sayısını verir misiniz?
Teşekkürler.

Ben ilk Gençlik pınarını okumustum.

Siz çok iyi bir maceradan giriş yapmışsınız. Yaşlı baş belası De Leon ve Martin'in bile hayran olduğu araştırmacı Vincent van H.'yle harika bir maceradır. Ama ben ilk 10 yaşlarında New York Vampiri miydi neydi onu okumuştum. Martin'e vampirlerle ilgili doğru ve yanlışları anlatıp duruyordu ve pek sevmemiştim. Martin biraz daha büyük bir yaş kesimine hitap ediyor galiba...

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Benimde hiç bitmeyen öyküydü çok beğenmiştim ya süperdi hemen ardından 3 tane daha okumuştum hızımı alamayıp :D

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,642
Benim ilk okuduğum, Atlantis tay yayınları ilk sayı idi şansıma..
o günden beridir okurum kaçırmam.. Geçmişin Sırlarıydı..
Çoğu macerası iyiydi bana göre ama Dorian grey..Fedailer Tarikatı..Panın Flütü..Bermuda Üçgeni iyiydi..