Ayın kahramanı kim olsun anketi 1..

Ayın kahramanı kim olsun anketi

• Kullanılan toplam oy
    69
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Arkadaşlar ayın kahramanı için oylamamızı görüşlerinize sunuyoruz.
ankette bu ayın kahramanı için oy kullanın ayrıca bir sonraki ayın kahramanı içinde mesaj yazarak bir aday önerisinde bulunun lütfen..
önerileriniz doğrultusunda diğer ayın adaylarıda bu vesileyle belirlenmiş olsun.
Anketimiz 2 elin parmakları süresince açık kalacaktır.:)
katılımınız için şimdiden teşekkür ederim.
ben bu ay Tombraks için oy kullandım diğer ay içinde Thor önerdim.:)

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
bende gordon için kullandım ama gelecek ay için thor uygun bir isim bence

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Ben bu ay Büyülü Rüzgar için oy kullandım.
çünkü çok sevdiğim halde tanımıyorum. niye kızılderili gibi giyiniyor? yanındaki gazeteci kim? Büyülü Rüzgar; büyü yapmayı nerden öğrendi? yanındaki gazeteci neden bu kadar uyuz?

Diğer ay içinde Judas'ı öneririm.
çünkü onuda tanımıyorum.
Bu ağır-karizmatik abi niye bu kadar sessiz? niye soğukkanlı? niye herkes ona ''alçak'' diyor? kadınlarla sorunu ne?

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Ben Batman için kullandım bir sonraki ay için yüzbaşı Tommiks'i öneriyorum, yanlız bu ay için yapılan oylamada kaybedenlerin hepsinide gelecek ay anketinde değiştirmeyelim yüksek oy alanlar yine bir sonraki ay oylamasınada katılmalı

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
Deadpool isterim..Deadpool isterim.Yeni sene itibariyle programımın yarısını (30 sayı felan) hep Deadpool kaplıyor.Deadfool Deadpool istiyor tamam mı?

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Bende büyülü rüzgara oy verdim sevgili arkadaşlar. Zira karakter hakkında daha fazla bilgi edinmek isterim.

gok_han

Yeni Üye
14 Eyl 2011
23
3
tabi ki de bu ayın ve tüm yılın kahramanı batman olsun,millet kahraman görsün.aksini düşünen varsa fikrini değiştirip gothamın son haline baksın.nokta.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
anket beni şaşırtarak sürüyor.:)
adayların açık ara gitmemesi de mozaiğimizin genişliğini göstermiş.:)

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
717
Bu ay seçeneklerden dolayı Tom Braks dedim ama sonraki ay için Kızılmaske ve daha sonraları da yerli kahramanları (Tarkan, Kara Murat, Karaoğlan, Malkoçoğlu, Ustura Kemal,...vb.) öneriyorum.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
ben oyumu ken parkerden yana kullanıyorum. gelecek ayada dampyr'i istiyorum. hiç dampyr okumamıştım. sitede görüyordum , çok fantastik macera isimleri var. insan merak edip okuyor. hoşuma gitti . hakkında 3-5 kelam eden olursa sanırım daha ilgi çekici olacak.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Arkadaşlar ben şimdi Büyülü Rüzgar dedim ama gelecek ay için Zagor'u öneriyorum,kalın sağlıcakla.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Listeden Kahraman olaran Ken Parkeri yazdım.Ama gelecek Teks olsun isterim.
Forumda ise ayın Kahramanları olarak tüm emeği geçen arkadaşlara oy veriyorum.

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
benim oyum tabiiki batmana gelecek ay image comics ten irredemble kahramanı plutonlu olabilir

designer73

Kıdemli Üye
13 Eyl 2009
120
61
Seçeneklerden dolayı oyumu Ken Parker'a verdim. Gelecek ay için önerim Zagor. Nedeni ise bana göre Türkiye'de en sevilen kahraman olmasıdır. Herkesin hakkında bir fikri ve bilgisi olmasına rağmen, bilmediğimiz yönleri olduğunu da düşünüyorum.

J

jack

Oyumu batman verdim gelicek ay için TEN TEN olmasını isterim..

Ten ten hakkında baya yazılcak şeyler çıkar diye umuyorum..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Ben ve benim gibi Marvel ve DC seven arkadaşlar sevdikleri karakterin ''Ayın Kahramanı'' olmasını uzun süre beklemeleri gerekecek anlaşılan. İtalyanların ezici üstünlüğü ile karşı karşıyayız :p

Ben Batman diyorum, önümüzdeki ay ise Wolverine veya Superman.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Tom Braks diyorum bu ay için.
Fakat adaylar arasında Conan yok. Dolayısı ile önümüzdeki ay Conan adayımdır.

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
Çizgiromanın bizim dilimizdeki eş anlamı "Teksas Tommiks" tir.:)
Ankette ikisinide göremedim...Başlangıçta görmek hoş olurdu....
Oyum Tombraks a....

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
and my vote goes tooooo.... batman :)

gelecek aya benim önerim john constantine,
bakalım ne olur :D

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Tombraks'dan yana oyumu kullandım.
Gelecek ay ise Tommiks diyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Sevgili Kardeşlerim,
Ben oyumu önceden kullandım. İzin verirseniz şimdi çocukken para bulup da hiç bir zaman çizgiroman satın alamayan (O zamanlar su satardım, sonra mühendis olduk çok şükür artık az da olabilse alabiliyorum), orada burada yarım maceraları okumaya çalışan benim iki önerim var:
Birincisi; eksiksiz tüm çizgi romanlar ankette yer alsa.
İkincisi; tercih yapanlar iki ve hatta üç tercih yapsa.
Yani en çok oy alan kesişenler de dikkate alınmış olacak (Hepimiz birden fazla çizgiroman sevebiliriz).
Nasıl olsa sadece en fazla oy alan; yalnız biri seçilecek.
Aslında bu önerim ayın değil; Türkiyemizde en fazla sevilen çizgi romanı ortaya koyabilir tabi, yani anketin aylık konusunun dışına çıkmış da olabiliriz. Ben belki ayrı bir anket ile de olsa biz Türk çizgiroman severlerin en çok tercih ettiğini bulabilirdik diye düşündüm (Hatta en çoktan en aza sıralaması da olabilir sonucunda).
Ama hangisini seversek sevelim; ister biz yaşı büyükler İtalyan ağırlıklı, ister yeniler Amerikan ağırlıklı sevmiş olsun; tabi ki çizgi roman da her şey gibi değişim gösterecek zaman geçtikçe, yoksa ölür (Oğlum İtalyan lisesine gidiyor ve ispanyolca da çok iyi biliyor, fakat bir tek İtalyan okumadı, düşünebiliyor musunuz dil şansını, ama istemiyor).
Çizgiroman seven her nesilden ve zamanın her noktasında kimseye zarar gelmedi/asla gelmez, çizgiroman kardeşliği evrenseldir ve dibi sevgidir, bizlerden kimseye zarar gelmez. Bu site bana 48 yaşımda çok şey öğretti, karşıksız sevgiyi gördüm, önce inanamadım ama hala bu tip insanlar varmış gördüm (Hala diyorum o zamanlar da sadece arkadaşlarımın verdiklerini okuyabiliyordum, o zaman da paylaşım vardı).
Bunları bana Çizgi Diyarı tekrar öğretti.
Sadece ve sadece bizim için, dayanamacağım izin verirseniz tekrar edeceğim, sadece ve sadece bizim için; arşivlerini paylaşanlar, gece gündüz uyumadan taramalar yapan kardeşlerimi gördüm ben Çizgi Diyarında.
Çizgiroman ve onun internetteki tek adı Çizgi Diyarının asıl adı; Kardeşliktir.
İzin verirseniz size bir sır vereyim; beni ağlatan tek internet sitesi bu yılbaşında Çizgi Diyarı oldu ve hayatımda ilk yılbaşı hediyesini hatta hediyelerini; Çizgi Diyarındaki kardeşlerim paylaştıkları/taradıklarıyla verdi.
İyi ki varsınız sevgili kardeşlerim, iyi ki !
Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim, biz kardeşiz !

kersel

Yeni Üye
24 Eki 2009
90
39
Listede olduğu için Büyülü Rüzgara oy verdim ama Zagor'un olmamasına şaşırdım ,Amerikan çizgiromalarını da seviyorum ama fumetti daha ağır basıyor,Mister No ve Tex'ide listede görmek isterim :)

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,640
Ken Parker severek okuduğum kitaplardandır.
Rahat okunan akıcı bir kitap , ancak karakter yorumlamasına gelince..
bayağı detaylı olacaktır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...