Sanctum - Türkçe

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,832
Ankara, İstanbul, İzmir
sanctumc.jpg

Levanten Havzası bölgesindeki Suriye kıyılarında esrarengiz bir imdat çağrısı aldıktan sonra, USS Nebraska‘nın mürettebatı, izbe bir devasa mağarayı araştırır ve burada mürettebatı gizemli koşullar altında ölen 70 yaşındaki bir batık Sovyet denizaltısını keşfederler. Nebraska’nın dalgıç görev ekibi bu gizemi araştırırken, antik Ugaritlere ait sıradışı bir deniz altı tapınağı keşfederler. Yalnız bu tapınağın keşfi ve içindekiler dünyanın en gelişmiş deniz gücü sayılan nükleer silahlı “USS” donanmasını bile aşabilecek kudrettedir. Şimdi mürettebat, dünyayı yıkımın eşiğine getirmeden bu lanetli tapınaktan kaçmanın bir yolunu bulmalıdır.

Bu son sıcak hava dalgasında, deniz altında geçen serin bir macera...

İnceleme ve indirmek için

İyi eğlenceler :cool:

Son düzenleme:

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
357
3,054
Tokat -Niksar
Çok teşekkür ederiz , ellerinize sağlık. Özellikle 3. kapak tanıdık geliyordu bana düşündüm nereden diye sonradan hatırladım. Bu üç sayıyı 2013 yılında Marmara Çizgi "Tapınak" adı ile basmıştı.

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,832
Ankara, İstanbul, İzmir
Çok teşekkür ederiz , ellerinize sağlık. Özellikle 3. kapak tanıdık geliyordu bana düşündüm nereden diye sonradan hatırladım. Bu üç sayıyı 2013 yılında Marmara Çizgi "Tapınak" adı ile basmıştı.

Çizgi romanın önceden çevrilip çevrilmediğini kontrol etmeye çalıştım, ama sanırım orjinal isimle (Sanctum ile) arama yaptığım içim, önceden basımı olduğunu fark edememişim....

eh, bu seferlik böyle oldu... bir daha ki sefere daha dikkatli olmaya çalışırım...

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Elinize emeğinize sağlık, Çok teşekkür ederiz. Keşif odaklı macera dolu bir esere benziyor.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Film lezzetinde bir çizgi romandı. Gerilim, karanlık, klostrofobi renk ve çizgilerle o kadar güzel anlatılmış ki...
Ellerinize, gözlerinize sağlık.