RetroWorld - Türkçe

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,833
Ankara, İstanbul, İzmir
rwcover.jpg

Uzak bir gelecekte insanlar doğdukları Dünya’dan kopup bilinen evreni o kadar uzun süreyle dağınık bir şekilde işgal ettiler ki birçok koloni gezegen Dünya ile olan kökenlerini unuttu. Ama eninde sonunda, Kökenini hatırlayan ve İnsanlığın hatırasını korumaya çalışan gezegenler bir araya gelerek Galaktik Federasyonu kurdular. Ama diğer yandan diğerleri, yani kendi içlerine kapanan gezegenlerden oluşan “Retrolar” ise daha arkaik, ilkel ve izolasyonist bir yaşam biçiminde hayatta kalmayı sürdürürler. Federasyon, gizemli özelliği olan bir bitkinin yetiştiği Almagiel adlı bir retro-dünyanın “özgürleşmesine” yardımcı olmak için en iyi ajanı Marce‘sa hassas ama hayati bir görev emanet eder. Ancak siyasi entrikalar, acımasız yaşam koşulları ve ölümcül yaratıklar, bu görevi oldukça tehlikeli kılmaktadır....

Çizgi romanı okumak ve/yada indirmek için;

Herkese iyi bayramlar.... :)

arupu01

Yeni Üye
13 Tem 2019
13
35
hiç açıklamaya bile bakmadan indirdim. hiç sorgulamadım. yine mükemmel bir çizgi roman olacak eminim.teşekkürler şimdiden

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Çok teşekkürler. Renkler, çizimler etkileyici.
Hikaye de iyiymiş sunumunuza göre madem,
Yine özel bir hediye kitap okuyacağız. Tekrar
teşekkürler, İyi bayramlar.

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Yarın için okuyacak bir şey arıyordum. Star wars tarzında çizimleri çok güzel duruyor sizin elinizden çıktığına göre hikayesi de on numaradır çok teşekkürler üstadım.