The Nightly News - Jonathan Hickman ‘dan

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,833
Ankara, İstanbul, İzmir
14737371836857.jpg

Pax Romana‘dan tanış olduğumuz Jonathan Hickman ‘dan benzer tarzda bir eser daha: The Nightly News....

New York’ta küreselleşme karşıtı bir mitingde, kendisine “SESin ELi” diyen John Guyton adlı bir keskin nişancı, bir protestocuyu vurarak paniğe neden olur. Bununla birlikte gerçek hedefi, diğer 2 yoldaşıyla birlikte, hikayeyi atlatmak için gelen birden fazla muhabiri ve kamera ekibini vurmaya başladığında ortaya çıkar. Bu üçü de, üyeleri istisnasız bir şekilde sansasyonel, sorumsuz ve/veya sahte medya haberlerinin hedefi olduklarından ötürü hayatları mahvolmuş bireylerden oluşan devrimci bir tarikatın (Cult-Kült) üyeleridir ve yozlaşmış ana-akım medyayı yok etmeye kararlıdırlar. Ve bunu da kendileriyle yalnızca kasetlerle iletişim kuran mesihleri SES‘in (The Voice) rehberliğinde yapıyorlardır.

Tanıtım ve indirmek için:

İyi eğlenceler

Son olarak: Doğamızın, ormanlarımızın ve insanlarımızın kısa sürede iyileşmesi dileğiyle ... :wbtr:

Son düzenleme:

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Güzel bir çizgi roman daha türkçe olarak okunabilir oldu sayenizde çok teşekkürler değerli aumurg üstadım.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
İlgi çekici bir konu daha.
Eminim heyecan dolu bir
film gibi bu çizgi roman.
"Renkli Sheyler"deki açıklamalar
bunu net olarak gösteriyor.
Heyecanla okumaya başlıyorum.
Yeni kitap ve tüm harika
emekleriniz için çok teşekkür
ederim.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
832
1,634
Elinize sağlık. Geçtiğimiz haftalarda keşfetmiştim bunu. Sanırım forumdaki İngilizce çr başlığına da yazdım. Gördüğüme sevindim. Teşekkürler.

pam

Aktif Üye
27 Kas 2009
187
662
İlginç bir iş gibi. Pax Romana ve The Nightly News indirip okuyacağım... elinize sağlık....