Pax Romana - Jonathan Hickman'den

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,833
Ankara, İstanbul, İzmir
0ysIAMBADe5V0h5F_RuRbUuOZbjoFJIOYrejJgTj3JoASnMI5DtjqHwac-rgeEGfF-yvHazIKphZMvalfI7i4hnifFMP-jZX19o9kGyxWneWjYGN9NRKfVSa4GEdIDq2TFZdA00=s1600

Bu sefer Jonathan Hickman'den Pax Romana'yı paylaşmak isterim. Şimdiye kadar çevrilmemiş (!) olmasına çok şaşırdım, o nedenle hemen el atmış oldum ;).

Vatikan destekli son derece gizli bilimsel araştırmalar sonucu zaman yolculuğunun sırrı keşfedilmiş olur. Böylece Bu yolla Kilise, geçmişi değiştirerek geleceği düzeltmeyi planlıyordur. MS 312 yılına, İlk Hiristiyan Roman İmparatoru olan Konstantin’ın yaşadığı zamana modern silahlı ve geliştirilmiş askerlerden oluşan 5000 kişilik bir tugay gönderirler. Ama tugay komutanının aklında çok daha iddialı bir plan vardır.....

...tanıtım ve indirmek için;

İyi eğlenceler :cool:

Son düzenleme:

100bullets

Yeni Üye
7 Eki 2020
55
191
Daha önceden web sitenizi Çizgi diyarında görerek inceleme fırsatım olmuştu. Özellikle H. P. Lovecraft hikayeleri ve diğer büyük ölçekteki çevirilerinizi çok beğenmiştim. Yine gayet güzel bir seriyi dilimize kazandırmışsınız. Emeğinize sağlık çok teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Jonathan Hickman'den olması benim için ayrı güzel.
Çok sevdiğim bir yazardır. Paylaşımınız için teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Seriyi okudum. Hickman şimdiki tarzının ilk örneklerini bu sayılarda vermiş.
Arka planı yazıyla anlatmayı seviyor. Hickman'ın da dediği gibi bu kurguya daha çok hikaye yazılabilir. Çizgi romanı okurken aklıma Scott Baker'in Kayıp Denklemler romanı geldi. Romanda Vatikan Hz. İsa ile ropörtaj yapmak üzere birini geçmişe gönderiyordu. Bu çizgi romanı beğenenlere tavsiye ederim.

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,833
Ankara, İstanbul, İzmir
Seriyi okudum. Hickman şimdiki tarzının ilk örneklerini bu sayılarda vermiş.
Arka planı yazıyla anlatmayı seviyor. Hickman'ın da dediği gibi bu kurguya daha çok hikaye yazılabilir. Çizgi romanı okurken aklıma Scott Baker'in Kayıp Denklemler romanı geldi. Romanda Vatikan Hz. İsa ile ropörtaj yapmak üzere birini geçmişe gönderiyordu. Bu çizgi romanı beğenenlere tavsiye ederim.

Bilen biliyordur elbette, ama geç de olsa Hickman'ı keşfetmiş oldum ben de. Tarzından sizlerin de zevk almasına memnun oldum. Zaten ilerleyen aylarda ondan başka başka seriler daha paylaşmaya devam etmeyi düşünüyordum (hangileri olacağı sürpriz olsun :cool:).

Herkese iyi bayramlar.... :)