Rork - Andreas'dan...

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,833
Ankara, İstanbul, İzmir
rork-int1-001.jpg

Rork, Alman çizgi romancı Andreas‘ın yazıp çizdiği 8 sayılık bir fransızca çizgi roman serisidir. Macera serisi ismini, baş kahramanından almaktadır. Bırak Tükiye’yi Dünya çapında da nedense görece az tanınmış yada “under-rated” kalan bu şaheseri Türkçemize katmaya karar verdim... Çizgi roman okurken diğer yandan bulmaca çözmekten hoşlanırsanız, tam yerine geldiniz....

Evet, gene çok nadide bir eser bulduğumu sanıyorum. Umarım sizler de tat alırsınız :cool:

Çizgi roman tanıtımı ve indirme linkleri için;

not: konu çok karışık gelirse, tanıtım yazısının sonundaki terimler sözlüğüne bakın, yada direk bana sorun :rolleyes:

İyi eğlenceler

arupu01

Yeni Üye
13 Tem 2019
13
35
hocam çok kaliteli bir listeniz var.uzun zamandır sizin yayınladığınız çizgi romanları takip ediyorum neredeyse hepsi deneysel ve aşırı kaliteli çalışmalar.umarım uzun süre buralarda olursunuz

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,619
hiçbiryerde :)
Muhteşem çizimler, bakmaya doyamadım.
İnsanı bambaşka duygulara götüren, farklı
panellerde farklı tarz çizimleriyle, renkleriyle
bir resital... Hikaye de eminim öyledir. Türkçe
okumak çok zevkli olacak. Bu büyük emekler
için çok teşekkür ederim sevgili "AUMURG".

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,410
Her geçen gün külliyatınız zenginleşiyor. Tabi bu eserler de bizleri büyülüyor. Elinize yüreğinize sağlık üstadım, paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Çizgi roman bilgim teksastommikis düzeyinde olduğu için bu işler beni çok şaşırtıyor, iyi ki de öyle...
Sen ne güzel insansın.
Çok yaşa!..

HIZIRKOYLU

Yeni Üye
27 Eki 2020
91
270
Muhteşem tek kelime ile muhteşem bizde bilinmeyen hazineleri keşfedip önümüze koyuyorsunuz..Çevirdiğiniz serinin İngilizcesini indirmiştim ama ana dilimde okumanın keyfi bambaşka.

Muhteşem bir cizer Andreas frankofon dünyada çeşitli eserleri basılması doğal, Anglo dünya da keşfedilen ve eseri basılan bir değer (euro comics ten bahsetmiyorum) Cromwell stone adlı eseri
Dark Horse ve en son Titan tarafından basılmıştı ben 2019 Titan edisyonunu almıştım, harika bir eserdir o da ..

Bu forum ve sizin gibi kıymetli arkadaşlar sayesinde Türkçe göremeyiz dediğimiz nice eserleri
gördük daha geçenlerde bir arkadaşımız Bourgeon dan bir diğer arkadaşımız Alan Ford dan örnekler ile geldiler , bunun gibi çeşitli calismalar ile karşılaşıyoruz. Şükür bunlari da gördük görmeye devam edeceğiz anlaşılan
Forum ,arkadaşlar sagolun varolun