Lovecraft & Culbard 2 Macera Daha...

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,832
Ankara, İstanbul, İzmir
001.jpg

Geçen sefer ki Lovecraft & Culbard 3'lemesi rağbet görünce, Aynı ikiliden kalan son 2 macerayı da Türkçeleştirdim. İşte Charles Dexter Ward Vakası ve Zaman Ötesinden Gelen Gölge...

Tanıtım ve İndirmek için...

İyi Eğlenceler...:cool:

Not: Önceki maceraları indiren arkadaşlar, yeniden ziplediğim 5'li macerayı yeniden indirsin lütfen, zira her maceranın sonuna bonus bilgi notu ekledim. Bilginize !!!

Son not; Maceraların özel bir sırası yok, istediğiniz sırada okuyabilirsiniz. Ama yinede "Zaman Ötesinden Gelen Gölge" yi "Deliliğin Dağlarında"ndan sonra okumanızı öneririm... Zira bazı tanıdık karakter ve referanslar var.

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,275
Üstadım, her geçen gün bu külliyatı daha da zenginleştiriyorsunuz. Tüm emekleriniz ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
5 kitap bir arada, birde senin renkli şeylerden konuyla ilgili görütüleri alıp ekliyorum, al sana Lovecraft omnibusu...
Güzel 1 Nisan olacak!..
Teşekkürler.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,243
5,401
Emeğinize sağlık üstadım teşekkürler lovecraft dizisi ilginçti olumsuz yönleride vardı ama kitabıyla çizgi romanı gazet güzel ne desek az

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Lovecraft hastalarına ilaç gelmiş.. Bu güzel sunumlar için çok teşekkürler sevgili AUMURG dostum... Emeklerine, ellerine ve gözlerine sağlık!