Jodorowsky'den White Lama - Full Türkçe

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,832
Ankara, İstanbul, İzmir
covcov.jpg

Üstad Alejandro Jodorowsky (AJ)’den başka bir destan daha, Beyaz Lama (1988); Dünyanın çatısı Tibet’de geçen bir kişisel gelişim macerası ! Gene beyaz saçlı bir esas oğlan (ikimizde beyaz saçlı severiz, :rolleyes:), ve gene bir farkındalık ve gelişim serüveni !!!

İnceleme, online okuma ve indirmek için;

İyi eğlenceler, :cool:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Çok zorlu eserleri sanki yapması çok kolay bir şeymiş gibi hazırlayıp bizimle paylaşıyorsunuz. Hem de koca paketler halinde. Siz çok yaşayın emi

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Üstadım bu ne? Şaheser! Benim topraklardan, Tibet'den. Yıllardır araştırma konusu yaptığım Yogizm ve Lamaizm... Doktora tezi yazacak kadar doküman edindiğim coğrafya. Bir yanım oraya aittir. "Cemil Meriç" misali Olimpos Himalayalar'ın yanında küçük kalır. Bir de Yoga konusundaki pratiğim eklenirse mest oldum. Çok teşekkür ederim değerli üstadım.
Saygılarımla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,243
5,401
Şimdi hangi çizgi romanı çevirmeyi düşünüyorsunuz?

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Heyulaa

Yeni Üye
11 Ara 2019
2
5
Harika yürekten teşekkürler... Her bir Jodo çevirisini sevinçle karşılıyorum.. Uzun zamandır yaşamını ve yaşama bakışını incelediğim bir usta. Çizgi roman hikayelerinden farklı olarak sanatçının dünyasını daha yakından tanımak isterseniz ALFA yayın evinin çevirdiği iki adet kitabı var. Biri geçmişi icat etmek üzerine nefis bir hikaye diğere ise şamancıl şifa sanatını yansıttığı psikobüyü adlı eser. Tavsiyem olur.... Sayın AUMURG üstadın Diosamante adlı eserini de çevirecekmisimiz?

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Heyecanla okuyacağım bu sıra dışı
aktör, besteci, çizgi roman yazarı,
prodüktör, psikoterapist ve yönetmen
olan harikulade insanın çalışmasını,
başka bir harikulade insan "AUMURG"
çevirisi ile... Şimdiye kadarki tüm özel
işler ve bu seri için çok teşekkür ederim
sevgili üstadım.

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,832
Ankara, İstanbul, İzmir
Son düzenleme:

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Büyük usta Jodorowsky'den muhteşem bir eser.. Bu müthiş çalışmanız ve emeğiniz için sonsuz şükranlarımı sunarım!.. Harikasınız...