Berserker Unbound - Türkçe

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,833
Ankara, İstanbul, İzmir
51283855._SX318_SY475_.jpg

Bir arkadaşın önerisi üzerine bu (ne yazık ki başlamadan biten) mini seriyi de Türkçemize katıvermiş oldum. Aslında hikayenin bir potansiyeli var gibiymiş ama nedense devamı gelememiş.

Eski bir Barbar Conan hayranı olarak, ilginç bir nostalji oldu. Acayip derecede Barbar Conan'ı andıran kızıl saçlı ana-karakterimizin bir tür zaman veya boyut yolculuğu yaparak modern zamanımıza ışınlanması gerçekten ilginç bir fikir. Hatta sanki, asıl Barbar Conan'ın da buna benzer (zaman yolculuklu) bir macerası var gibiydi diye hatırlıyorum. Zaten sırf Conan hatırana çevirdim :cool: (gerçi diyologlarda zor değildi, çerezlik bir çeviri sayılır.)

Çeşke devamını getirebilselermiş. Ama dediğim gibi başlamadan biten, tam da tadı damağımızda kalan bir iş olmuş. O nedenle her hangi bir inceleme falan yapmadan direk indirme linkini sunacağım.

NOT: Ayrıca şimdiden uyarayım, dosya boyutu içeriğe göre çok büyük olduğu için (zira resimler büyük), indirmek linkini sadece 1 ay kadar aktif tutup, Bu ayın (Ağustos) sonunda sileceğim (ondan sonra, artık kendi aranızda paslaşırsınız). Yani ilgilenen arkadaşlar arşivlerine hemen eklesin, ona göre ... :cool:

link; Aşağıdan indiriniz...

Necropolden

İyi eğlenceler

Son düzenleme:

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Sayın Aumurg,

Paylaşımınız için teşekkür ederim alternatif link yükledim.
Siz sildiğinizde bu link sürekli durabilir.
Sitemize sonradan gelen çizgi roman sevenlerde bu paylaşımdan mahrum kalmamış olur.

Saygılarımla,

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
Sonsuz teşekkürler :) ne zamandır merak ettiğim bir mini seriydi gecemi şenlendirdiniz elinize emeğinize sağlık :))

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,197
2,108
Bu muhteşem çalışma ve emekleriniz için çok teşekkür eder, uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim...