Blade 1-4

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
359
3,067
Tokat -Niksar

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,225
Kamlançu
Açıkçası Blade'i filmlerinden biliyorum sadece.
Bir de 90'larda Örümcek Adam çizgi filmlerinden hatırlıyorum.
İlk defa çizgi romanını okuyacağım.
Teşekkürler...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,360
İstanbul
Çok temiz bir çalışma, akıcı bir çeviri, font seçimi güzel. Beni irite eden tek nokta bazı başlıklarda orijinal yazıların etrafına tercümeleri yazılması oldu. Onun dışında on numara çalışma. Bu seri 12 sayı sanırım. Umarım devamı da gelir. Takipteyim....Emeğiniz için teşekkürler....

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126
Mükemmel bir çalışma olduğu konusunda hemfikirim.
Teşekkürlerim gönülden değerli kardeşim;
saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Yalnız ufak bir düzeltme çeviri ve balonlamayı çizgi romanı paylaşan arkadaş yapmadı. Yanlış anlaşılma olmasın.

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
359
3,067
Tokat -Niksar
Kim yapmış acaba? Çizgi Romanda herhangi bir imza göremedim ben? Çalışmayı yapan güzel arkadaşımıza da teşekkür etseydik.

Üstad ben bunları 2014 yulında Samsung'un Smag diye bir android uygulamasında okurken ekran görüntüsü olarak almıştım ve o zamandan beri harddiskte duruyordu. Daha sonra firma çizgiroman sunumunu bıraktı. Şimdi uygulamada sadece dergi paylaşıyorlar. 2 sene geçti üzerinden ben de yavaş yavaş düzenlemelerini yapıp foruma atıyorum elimde olanları. Durum bu anlayacağınız.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,360
İstanbul
Üstad ben bunları 2014 yulında Samsung'un Smag diye bir android uygulamasında okurken ekran görüntüsü olarak almıştım ve o zamandan beri harddiskte duruyordu. Daha sonra firma çizgiroman sunumunu bıraktı. Şimdi uygulamada sadece dergi paylaşıyorlar. 2 sene geçti üzerinden ben de yavaş yavaş düzenlemelerini yapıp foruma atıyorum elimde olanları. Durum bu anlayacağınız.

O zaman emeklerin için tekrar teşekkürler sevgili "atsinaa"

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
En sevdiğim Antikahraman gündüz yürüyen Blade'in Maceraları her zaman beni hem kurgusuyla hemde konusuyla çok etkilemiştir...Sayende 4 sayılık bir arşiv daha kazanan forumdaki dostlarım ve kendi adıma teşekkürler sevgili atsinaa.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
sayın kardeşim.tanıştığımıza memnun oldum türkiyenin en etkilili ve güzel sitesinde
bizlere karşılıksız ve şifresiz hediye ettiğin bu güzel seri için teşeşekkürler
niksara selamlar

asimreis izmir 1951