Sketching With Markers - Bir mimarlık kitabı - Çizgi roman ile ilgisi

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,437
Meslek hayatimda bana hep yoldas olmus bir kitabi sizlerle paylasmak istiyorum ve cizgi roman sanati ile mimarligin akrabaligini buyurun siz gorun... Bu kitaba cok sey borcluyum ... " SKETCHING WITH MARKERS "
:wbtr::wbtr::wbtr:
file
002tzt.jpg

030ofo.jpg

049nvn.jpg

LINK:

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

"Markör Kalemlerle Çizim Yapmak" adlı bu güzel kitabı "mimar777" dostumuz 3 yıl önce sunmuş. İlgili kitapları yeni açılan bölümümüz "Artbook-sketchbook"a taşımak amacıyla ÇD'nı dolaşırken bu kitaba rastladım. Kapak resmi kaybolmuştu, yeniledim. Bir de gerilerde kalmasına gönlüm razı olmadı, bu bölümle ilgilenenlerin dikkatini çekmek amacıyla kitabın içeriğinden üç çizimi konunun altına ekledim, ki konu yukarıya gelsin. Umarım iyi yapmışımdır.

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

atilla_12

Yeni Üye
29 Haz 2019
15
18
Konunun canlanması çok iyi olmuş. Tavsiyeniz üzerine kitabı nadir kitaplardan buldum ve oldukça uygun fiyata (20 TL) aldım. Kitap içeriği ihtiyacım olan bilgileri içeriyor. Özellikle tarama ile ilgili konular çok iyi.
Benim için tek sorun aldığım kitabın arapça baskılı olması. Bu ise çizim kitabında çok da önemli değil. Teşekkürler.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,437
eline sağlık Scanfan... Dünyevi işlerle uğraşmaktan burayı ihmal etmişim. Teşekkürler