DarkSouls Design Works

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
40pa4zzot9f77ri5g.jpg

:wbtr::wbtr::wbtr:

:wbtr::wbtr::wbtr:

Son düzenleme:

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961
6MB ve çok çok kalitesiz..

On-line bakmak için bu linki buldum..

İndirilebilir halini arıyorum.
Tek tek indirmek istemezseniz.

EDIT: Şurada 100MB'lik buldum, pratik inebiliyor.

Bu kitaba işaret ettiğiniz için teşekkürler mimar777

Son düzenleme:

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Orijinali daha kaliteli

Ya benim gözlerim iyice bozuldu, ya da
bulanıklaştırılmış versiyon galiba bu!
Kitap için teşekkürler.

Azizim gözler bozuk değildir de, orijinal dosyada sayfa scanları kötü yapılmıştı, çarpıklıklar vardı, şeytan dürttü düzeltmek istedim, dosya pdf formatında olduğundan önce jpg ye çevirip düzeltip tekrar pdf yapınca bu bulanıklık olmuş. Benim hatam , orijinali paylaşmak lazım, bunun 2. bölümünü bulamadım ama 3.sünü aynen paylaşacağım. Kusura bakmayın.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
sağolasın

6MB ve çok çok kalitesiz..

On-line bakmak için bu linki buldum..

İndirilebilir halini arıyorum.
Tek tek indirmek istemezseniz.

EDIT: Şurada 100MB'lik buldum, pratik inebiliyor.

Bu kitaba işaret ettiğiniz için teşekkürler mimar777

Değerli arkadaşım, bu benim hatam, orijinalindeki scanları düzeltmek isteyince pdf yi jpg yap, düzelt, tekrar pdf derken orijinalinden daha küçük ve kalitesiz bir paylaşım çıktı, bir de kontrol etmeden linkini yapınca böyle oldu. Orijinalinin linkini verdiğiniz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961

Değerli arkadaşım, bu benim hatam, orijinalindeki scanları düzeltmek isteyince pdf yi jpg yap, düzelt, tekrar pdf derken orijinalinden daha küçük ve kalitesiz bir paylaşım çıktı, bir de kontrol etmeden linkini yapınca böyle oldu. Orijinalinin linkini verdiğiniz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Hiç önemli değil sevgli meslektaşım. Rica ederim. Bu sayede bu art book'tan haberim oldu, bulmamı sağladın.