Kartal 1.Seri Büyük Boy Sayı 07 - 26.05.1961

12 Şub 2010
15,006
543,776
file001q.jpg

Sevgili abartman şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,666
Kasımpaşa
Güngör'ün beşinci sayıya yazdığı sunumu okudum,
çok hoşuma gitti. Elli iki yıl önce bu sayıyı Bayiden alan kişiyi ben de merak ettim.. Ne hissetmiştir? Hemen okudu mu? Yoksa heyecanla eve gelip herkeslerden saklayıp kimselerin olmadığı anlarda büyük hayaller kurarak mı okudu? Sonra kaç sattı? Kimler okuyordu? Sevgili üstadım sayesinde bugün okuyabiliyoruz.. Çok teşekkür ederim. Saygılarımla..

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Müjdesini almamla vuslata ermem arasında geçen kısa süre mutluluğumu katmerlemişti zaten, bir de ithafı görünce ayaklar yerden kesilip Jet Logan oldum desem yeridir. :) Tüm kartalseverler adına çok çok teşekkürler Profesör.

Bir zamanlar tek örneğine göz atabilmek bile büyük bir olayken şimdi Kartal filomuz var. Nereden nereye... Hepsi yüce gönüllü çizgiromanseverler sayesinde elbet...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Abi, neredeyse boş günün yok. Büyük bir saygı ve hayranlıkla takip ediyorum.

Kartal gibi derleme dergileri görünce aklıma bir fikir geliyor: Neden biz kendimiz böyle 16 - 20 sayfalık dergiler, e-derlemeler yayımlamıyoruz? Güzel bir kapak eşliğinde (raven ellerinden öper), 4 ya da 5 ayrı çizgi romandan 4'er sayfalık çeviriler yapıp bir araya getirmek çok zor değil. Çok zengin kaynaklar var; korku dergileri, 2000AD, belki Gordon... Eskiden yapmış abilerimiz. Biz de aynı şeyi elektronik ortamda yapalım. Çok daha kolay değil mi şimdi bunu yapmak?

Ne dersiniz? Hoş olmaz mı?

12 Şub 2010
15,006
543,776
Abi, neredeyse boş günün yok. Büyük bir saygı ve hayranlıkla takip ediyorum.

Kartal gibi derleme dergileri görünce aklıma bir fikir geliyor: Neden biz kendimiz böyle 16 - 20 sayfalık dergiler, e-derlemeler yayımlamıyoruz? Güzel bir kapak eşliğinde (raven ellerinden öper), 4 ya da 5 ayrı çizgi romandan 4'er sayfalık çeviriler yapıp bir araya getirmek çok zor değil. Çok zengin kaynaklar var; korku dergileri, 2000AD, belki Gordon... Eskiden yapmış abilerimiz. Biz de aynı şeyi elektronik ortamda yapalım. Çok daha kolay değil mi şimdi bunu yapmak?

Ne dersiniz? Hoş olmaz mı?

Yaratıcı, özgün, güzel fikirleri hep sevmişimdir.

Uygarlığın gelişim öyküsüdür.